PC'nin Yanına PS4 Almak

FPS önemli ama, FPS ile rekorun ne alakası var? PS 4'ü savunanlar oyunun daha önce çıkmasını avantaj sayıyorlar. Bir avantaj olmadığını kastediyorum. Ama maalesef, Camille haklı. Hem de çok. Önceki mesajda alıntı yaptığım cümleyi siz üstünüze alının bence.

Boşuna gereksiz yere fanatiklik yapma.Ben ikisinide kullanmış biri olarak söylüyorum ikisininde kendine göre avantajları var.Zaten kullanıcı beklentilerine göre seçer.Suan da ps4 fiyatına o performansı verebilen bir pc alamazsın.Ikincisi oyunların önce çıkması avantaj tabiki 1 yıl önceden oynamak varken niye geç oynasın.Üçüncüsü de özel oyunlar için bile ps4 alınır. GOD,Uncharted gibi.Pc ye gelince ise grafikler tabiki daha iyi ve steam gibi oyunların daha ucuz olduğu bir platform var.Ayrica online oyunculuk için Pc daha iyi.Yani birini seviyosun diye ötekini ezmeye çalışmaya gerek yok keyfine göre seç birini.Başkasının tercihinede saygılı ol!

Bende günümüzde yeterli olan Pc'nin yanına Ps4 almayı planlıyorum fakat istediğim oyunları oynadıktan sonra kalldırıp kenara atacağım için tereddütteyim. Gta 6 için Gtx 1060ımı Gtx 1660ti ile ve Ram'larımı 3000 mhz ye çıkartmak yeterli olacak sanırım

PS3 var amcamda fakat oyun konsolu olduğuna göre PS4 grafiği suanki oyunların ultrasina eşdeğerdir herhalde dimi ?
Şu anti-konsolcular ne zaman bitecek tükenecek acaba. Tamamen ön yargı. PC yanına PlayStation alınabilir ancak sizin sisteminiz yetersiz ve eski. Sisteminizi elden çıkarıp baştan PC toplamanız daha iyi olacaktır.

İ3 8100 al 700tl 2.eli suanki bütün oyunları ultrada oynarsin . Yeni çıkacaklar hariç. Ekran kartınıza AMD FX 580 + 1080p monitör 24inch Total 3bin TL civari

PS3 var amcamda fakat oyun konsolu olduğuna göre PS4 grafiği suanki oyunların ultrasina eşdeğerdir herhalde dimi ?
Oyuna göre değişir. Kimi oyunda orta-düşük ayara eşitken, kimi oyunda da ultra gibi oluyor. Sonuçta PS4 6 senelik donanıma sahip ve bugünün GTX 1660'ı ile aynı fiyatta.

Bende i3 6100 ve rx 570 nitro modeli var işlemci darboğaz yapıyor sadece bazı oyunlarda yetişiyor görüntü ultrada oynuyorum her oyunu. Re 2 remake örn.

Oyunların çoğu ve kaliteli olanlar PS4 e özel optimizasyon olarak yapılıyor.Yani PS4 içindeki GPU yu istediği kadar konuşun farkeden yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…