PC'nin Yanına PS4 Almak

Örneğin 720p. @MertAkyz ne bu tavır? PS4 alınmaz. Bir iyi yanını gösteremezsin.
Özel Oyunları ve kapalı bir kutu olması? Online oyunlarda Pc’de Hileye denk gelme şansınız olsası iken konsolda böyle bir durum yok. Ayrıca ucuz fiyata yüksek çözünürlük sunmaları. Pc’nin ve Konsolun artıları ve eksileri var. Sırf bize bir taraf yakın diğer tarafı kötülemeye gerek yok.

Örneğin 720p. @MertAkyz ne bu tavır? PS4 alınmaz. Bir iyi yanını gösteremezsin.
Zaten o yüzden 100 milyon sattı (!)
@Uskudarli34 açıklamış ama ben yine de sıralayacağım.
1- Özel oyunları
2- Kompakt olduğu için taşınabilir olması.
3- Online oyunlarda hile hurda olmaması.
4- Grafik ayarlarıyla uğraşmaya gerek olmaması.
5- Düşük fiyatlı olması.
6- Kutulu oyunlara destek vermesi.
7- Bazı büyük oyunlarin önce çıkması. (RDR2, GTA V vb.)
8- Online oyunlarda herkesin kontrolcü kullanması.

Son düzenleme:
Zaten o yüzden 100 milyon sattı (!)
@Uskudarli34 açıklamış ama ben yine de sıralayacağım.
1- Özel oyunları
2- Kompakt olduğu için taşınabilir olması.
3- Online oyunlarda hile hurda olmaması.
4- Grafik ayarlarıyla uğraşmaya gerek olmaması.
5- Düşük fiyatlı olması.
6- Kutulu oyunlara destek vermesi.
7- Bazı büyük oyunlarin önce çıkması. (RDR2, GTA V vb.)
8- Online oyunlarda herkesin kontrolcü kullanması.
Kompaktta, ısınmaktan mosmor oluyor üstü. Grafik ayarlarıyla zaten uğraşamazsın, PS4 ultrada açmıyor. PC kutulu oyunlara destek vermiyor mu? Oyunlar önce çıksa, rekor mu kıracaksın "önce ben aldım" diye? Saçmalamayı bırakın.
Özel Oyunları ve kapalı bir kutu olması? Online oyunlarda Pc’de Hileye denk gelme şansınız olsası iken konsolda böyle bir durum yok. Ayrıca ucuz fiyata yüksek çözünürlük sunmaları. Pc’nin ve Konsolun artıları ve eksileri var. Sırf bize bir taraf yakın diğer tarafı kötülemeye gerek yok.
Ucuz fiyata yüksek çözünürlük diye bir şey yok. PS4'ün içinde plazma ekran kartı mı var? Aynı ekran kartı, aynı işlemci. PS 4'ün GPU'su 1.84 Tflop gücündeymiş. GTX 1050Ti bile 2.18 Tflop. Neyin kafası?

1200TL'ye alacağınız PS4, çocuk penyesini giymek anlamına gelir. Grafikleri sündürür PS4. Üslubunuza da dikkat edin. Ayrıca 2. el PS4 ne kadar faydalı olur? Hani, tecrübesizsiniz, bir sevdanın arkasında yoklara oynuyorsunuz. Yapmayın.

Üslubumda bir sıkıntı yok gayet terbiyeli ve seviyeli bir şekilde tartışıyoruz.
Hadi sıfır sayalım PS4 Slim'i 1800 TL ye internetten veya 1700 TL ye dükkanlardan satın alabilirsiniz.
Peki iddia ettiğin gibi daha fazla performans veren bir bilgisayar toplayın bana ?
Ben söyliyim en ucuz alabileceğiniz oyun bilgisayarı RYZEN 3 2200G li bir PC. Oda 1900 TL ediyor en az.😂😂 Performans olarak ise PS4 ün GPU su VEGA 8 den %55 daha performanslı.
Bu kıyaslamalar 2019 Haziran ayı için 😅 Eğer 2014 yılında konsol ilk çıktığında kıyaslasaydık O fiyata toplayacağınız PC den en az %200 daha performanslı olurdu PS4 😎
Ayrıca beni tanımadan bana tecrübesizsiniz demeniz çok üslupluymuş cidden 😌

Ayrıca ısınmadan bahsetmişsiniz çok komik 😆😅😂 PS4 lerin çoğu bu kadar kompakt yapısına rağmen 50 55 dereceyi geçmiyor şuana kadar verilere göre en yüksek grafikli oyunlarda 5 saatlik oynamadan sonra 56 dereceye ulaşmış. Ryzen 3 2200g stock fan ile GENİŞ yapılı olmasına karşın 65 70 derecelere çıkması ayrı bir ironidir 😎

Son düzenleme:
Üslubumda bir sıkıntı yok gayet terbiyeli ve seviyeli bir şekilde tartışıyoruz.
Hadi sıfır sayalım PS4 Slim'i 1800 TL ye internetten veya 1700 TL ye dükkanlardan satın alabilirsiniz.
Peki iddia ettiğin gibi daha fazla performans veren bir bilgisayar toplayın bana ?
Ben söyliyim en ucuz alabileceğiniz oyun bilgisayarı RYZEN 3 2200G li bir PC. Oda 1900 TL ediyor en az.😂😂 Performans olarak ise PS4 ün GPU su VEGA 8 den %55 daha performanslı.
Bu kıyaslamalar 2019 Haziran ayı için 😅 Eğer 2014 yılında konsol ilk çıktığında kıyaslasaydık O fiyata toplayacağınız PC den en az %200 daha performanslı olurdu PS4 😎
Ayrıca beni tanımadan bana tecrübesizsiniz demeniz çok üslupluymuş cidden 😌
Ben sıfırdan bir PC toplamayacağım ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı