PC'nin Yanına PS4 Almak

2014'te çıkan kart GTX 960. Fiyatı 200 Dolar civarı. 2014 Dolar kuru en yüksek 2.37 TL'yi görmüş. Bu bağlamda 480 TL. -Bu arada GTX 960 2.413 Tflop. Yani PS 4'ten daha iyi bir kart. PS 4'e eş kart daha ucuzdur.- İşlemci olarak i5 4460 alsak, 180 Dolar'dan oda 420 TL. 8 GB bellek desek, 90 TL. Anakarta 200 TL desek güç kaynağı 150, kasa 200. 1500TL etti ve PS4'ü katladı. Bu arada bazı parçalarda bugünün fiyatını aldım. Daha ucuz da olabilir. Yani, sırf yazmış olmak için yazmayın. 2015'te R9 390 gibi 2K grafik canavarı bir kart varken, neden sündürülmüş grafiklerle PS 4 alayım? Bu arada R9 390, 2015'te 329 Dolar'dan piyasaya sürülmüş, yani 911 TL civarında.

@Veigar ekran kartın ne? PS daha iyi bir alternatif diyecek kadar kötü olması imkansız.

Son düzenleme:
Yalnız PS4 2013 GPU su Siz 2015 GPU su ile karşılaştırmışsınız. Hadi neyse; PS4 2015 yılında 350 dolara satılıyordu sizin topladığınız sistem 500 dolar civarı ediyor. Hatta 1500 % 2. 37 = 632 dolar ediyor 😅 😅 😅 Lütfen 350 doları geçmeyek bir sistem kurun o günün şartlarında.
Lütfen saçmalamayın mantıklı karşılaştırma yapın lütfen 😌

Bir de sizden şu anda bana 2019 Haziran için 1700 TL'ye PS4 den daha kaliteli grafik veren bir sistem tavsiyesi bekliyorum. 😎

Ya da lütfen kabul edin PS4 fiyatına hiçbir PC, PS4 den daha performanslı çalışamaz hepsi bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız, PS 4 kadar iyi grafik sunan bir şey yok, çünkü PS 4 kadar kötü grafik sunan bir şey yok. Halen 2013 GPU'su diyorsunuz. Dediğim GPU -GTX 960- 2014 model. Lütfen düzgün oku. Eğer işine gelen kısmı okumayıp tamamını okursan, dahada ucuz olabileceğini yazdım. İşlemci PS 4'ü katlıyor, ekran kartı katlıyor daha ne? Kısarsan 350 Dolar'ın altına bile düşer. Düşün bakalım PS 4 neden ucuz? Bir halta yaramıyorda ondan. Sen telefon alırken Galaxy Ace mi alıyorsun? Daha ucuz ve zamanına göre devrim? Git onu al. Daha da uzatma, cahilliğin sonu yok.
Şuraya şu lafı bırakıp gidiyorum;

"Aptallığa çare yok. - Camille"

Bu arada kimseye değil, isteyen üstüne alınsın. @mehovic teşekkürler, bana kahkaha atman bile teşekkür olarak sayılıyor. 👍

Anlıyorum 2014 GPU su. 😂 😂 🙃 🙃 650 Dolarlık sistem kurmuşsun tabii ki 350 dolarlık PS4 den daha performanslı olacak neden 350 dolarlık PC kurmuyorsun?

Ayrıca o ara kur şöyle idi yok böyle idi yazmana gerek yok her şey ithal olduğu için dolar üzerinden olduğu için dolar yazman yeterli. O günlerde PS4 1800 TL değildi yalnız 1000 TL'ye satılıyordu 🙃 Hatta ben PS4 slimi 999 TL'ye aldım 😎 Neyse Hata ben de cahillerle münakaşa yapmamak gerek.
1 delil ile 40 alimi yendim,40 delil ile 1 cahili yenemedim. -Mevlana

400172

Son düzenleyen: Moderatör:
Kompaktta, ısınmaktan mosmor oluyor üstü. Grafik ayarlarıyla zaten uğraşamazsın, PS4 ultrada açmıyor. PC kutulu oyunlara destek vermiyor mu? Oyunlar önce çıksa, rekor mu kıracaksın "önce ben aldım" diye? Saçmalamayı bırakın.

Ucuz fiyata yüksek çözünürlük diye bir şey yok. PS4'ün içinde plazma ekran kartı mı var? Aynı ekran kartı, aynı işlemci. PS 4'ün GPU'su 1.84 Tflop gücündeymiş. GTX 1050Ti bile 2.18 Tflop. Neyin kafası?
Yaptığınız hatalar var. Oyunlar optimize edilirken veya hazırlanırken PC’de olduğu gibi aynı süreçlerden geçmiyor. Evet PS 4 grafikleri PC ile karşılaştırınca ultra değil ama Pro-X1X’in grafik kalitesini karşılaştırın bi de. Ve Pro ve X1X 3K ₺ fiyatına 4K sunabilirler PC bunu yapamıyor. Düşük fiyata yüksek çözünürlük. Ve kimse zaten oyunu biz önce aldık diye parti vermiyoruz. Sadece oyunu alıyoruz önce. Ve oynuyoruz. Pc’de Yapamıyorsunuz. Arkadaş bunu demeye çalışıyor.
Şu veya onun hayranlığını yapmaya gerek yok. Arkadaş Öneri istemiş insanlarda kendince artılarını sunmuş. Herkese göre değişir bu artılar. Ve çoğu kişiye göre de konsolun artısı daha fazla. Zaten en büyük artısı özel Oyunları. Doğduğundan beri eline kontrolcü almamış kuzenim sırf Uncharted 2/3 - RDR ve GOW gibi oyunlar için Konsol aldı.

Böylece bu konu da 1953 mesajımın arasında gereksiz 10 mesajın olduğu bir konu oldu. Anlamamakta ısrar ediyorsun. Yani harbiden cahilsin. Halen daha ucuz olabilir diyorum, daha ucuzunu topla diyorsun. Senin elin ayağın yok mu, kendin topla? Şu videoyu izle ve öğren:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaptığınız hatalar var. Oyunlar optimize edilirken veya hazırlanırken PC’de olduğu gibi aynı süreçlerden geçmiyor. Evet PS 4 grafikleri PC ile karşılaştırınca ultra değil ama Pro-X1X’in grafik kalitesini karşılaştırın bi de. Ve Pro ve X1X 3K ₺ fiyatına 4K sunabilirler PC bunu yapamıyor. Düşük fiyata yüksek çözünürlük. Ve kimse zaten oyunu biz önce aldık diye parti vermiyoruz. Sadece oyunu alıyoruz önce. Ve oynuyoruz. Pc’de Yapamıyorsunuz. Arkadaş bunu demeye çalışıyor.
Şu veya onun hayranlığını yapmaya gerek yok. Arkadaş Öneri istemiş insanlarda kendince artılarını sunmuş. Herkese göre değişir bu artılar. Ve çoğu kişiye göre de konsolun artısı daha fazla. Zaten en büyük artısı özel Oyunları. Doğduğundan beri eline kontrolcü almamış kuzenim sırf Uncharted 2/3 - RDR ve GOW gibi oyunlar için Konsol aldı.
Kardeşim, bırak şunu. O güzelim PC'si ile ne halt yapıyorsa yapsın. Ne diye uğraşıyorsak böyle cahillerle. Bu arada o konsol hater olan arkadaşa söylüyorum; boşuna uğraşıp bir şey yazma, zaten engelleyeceğim.

Kompaktta, ısınmaktan mosmor oluyor üstü. Grafik ayarlarıyla zaten uğraşamazsın, PS4 ultrada açmıyor. PC kutulu oyunlara destek vermiyor mu? Oyunlar önce çıksa, rekor mu kıracaksın "önce ben aldım" diye? Saçmalamayı bırakın.

Ucuz fiyata yüksek çözünürlük diye bir şey yok. PS4'ün içinde plazma ekran kartı mı var? Aynı ekran kartı, aynı işlemci. PS 4'ün GPU'su 1.84 Tflop gücündeymiş. GTX 1050Ti bile 2.18 Tflop. Neyin kafası?

Senin mantığına göre PC alınca ultrada +999 FPS oynuyoruz diye rekor mu kıracağız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı