PC'nin Yanına PS4 Almak

FPS önemli ama, FPS ile rekorun ne alakası var? PS 4'ü savunanlar oyunun daha önce çıkmasını avantaj sayıyorlar. Bir avantaj olmadığını kastediyorum. Ama maalesef, Camille haklı. Hem de çok. Önceki mesajda alıntı yaptığım cümleyi siz üstünüze alının bence.

Boşuna gereksiz yere fanatiklik yapma.Ben ikisinide kullanmış biri olarak söylüyorum ikisininde kendine göre avantajları var.Zaten kullanıcı beklentilerine göre seçer.Suan da ps4 fiyatına o performansı verebilen bir pc alamazsın.Ikincisi oyunların önce çıkması avantaj tabiki 1 yıl önceden oynamak varken niye geç oynasın.Üçüncüsü de özel oyunlar için bile ps4 alınır. GOD,Uncharted gibi.Pc ye gelince ise grafikler tabiki daha iyi ve steam gibi oyunların daha ucuz olduğu bir platform var.Ayrica online oyunculuk için Pc daha iyi.Yani birini seviyosun diye ötekini ezmeye çalışmaya gerek yok keyfine göre seç birini.Başkasının tercihinede saygılı ol!
FPS önemli ama, FPS ile rekorun ne alakası var? PS 4'ü savunanlar oyunun daha önce çıkmasını avantaj sayıyorlar. Bir avantaj olmadığını kastediyorum. Ama maalesef, Camille haklı. Hem de çok. Önceki mesajda alıntı yaptığım cümleyi siz üstünüze alının bence.

Bende günümüzde yeterli olan Pc'nin yanına Ps4 almayı planlıyorum fakat istediğim oyunları oynadıktan sonra kalldırıp kenara atacağım için tereddütteyim. Gta 6 için Gtx 1060ımı Gtx 1660ti ile ve Ram'larımı 3000 mhz ye çıkartmak yeterli olacak sanırım

İ3 8100 al 700tl 2.eli suanki bütün oyunları ultrada oynarsin . Yeni çıkacaklar hariç. Ekran kartınıza AMD FX 580 + 1080p monitör 24inch Total 3bin TL civari
X3440 2.53 GHz (Stock)
H55M-E23
8GB 1600MHz RAM
GTX 1050 2GB
1360x768 Monitör
Bu sisteme sahibim. Bir ay sonra 2000 TL bütçem olacak. Monitörün 768p ve işlemcinin stock oluşu beni çoğu oyunda zor durumda bırakıyor, darboğaz oluyor. Akıcı oyun deneyimi elde edemiyorum. PS4'de de FIFA, GTA gibi oyunlar PC'ye göre çok daha akıcı geliyor. Sizce bilgisayara mı takviye yapmalıyım yoksa 2.el bir PS4 mü almalıyım?

PS3 var amcamda fakat oyun konsolu olduğuna göre PS4 grafiği suanki oyunların ultrasina eşdeğerdir herhalde dimi ?
Oyuna göre değişir. Kimi oyunda orta-düşük ayara eşitken, kimi oyunda da ultra gibi oluyor. Sonuçta PS4 6 senelik donanıma sahip ve bugünün GTX 1660'ı ile aynı fiyatta.

Bende i3 6100 ve rx 570 nitro modeli var işlemci darboğaz yapıyor sadece bazı oyunlarda yetişiyor görüntü ultrada oynuyorum her oyunu. Re 2 remake örn.
X3440 2.53 GHz (Stock)
H55M-E23
8GB 1600MHz RAM
GTX 1050 2GB
1360x768 Monitör
Bu sisteme sahibim. Bir ay sonra 2000 TL bütçem olacak. Monitörün 768p ve işlemcinin stock oluşu beni çoğu oyunda zor durumda bırakıyor, darboğaz oluyor. Akıcı oyun deneyimi elde edemiyorum. PS4'de de FIFA, GTA gibi oyunlar PC'ye göre çok daha akıcı geliyor. Sizce bilgisayara mı takviye yapmalıyım yoksa 2.el bir PS4 mü almalıyım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı