Çözüldü PC'nizin/Aygıtınızın onarılması gerekiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ALFA14

Picopat
Undervolt yaptıktan bir süre sonra oldu. Birden kapandı ve bu hatayı almaya başladım. Format atsam çözülür mü?

Dosya Ekleri

• 20240414_151209.jpg
    20240414_151209.jpg
    182,3 KB · Görüntüleme: 12
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende 2 disk var. HDD gözüküyor SSD gözükmüyor. Videodakini yaptım en sonunda succesfuly 0 falan dedi kapattım açtım olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burada SSD yok. 930 GB olan HDD. 7400 de USB herhalde. @hazernag

Sorun SSD'deymiş. SSD bozulmuş. Format atıp HDD'ye kurunca sorun çözüldü.
Undervolt yaptıktan bir süre sonra oldu. Birden kapandı ve bu hatayı almaya başladım. Format atsam çözülür mü?

Bende 2 disk var. HDD gözüküyor SSD gözükmüyor. Videodakini yaptım en sonunda succesfuly 0 falan dedi kapattım açtım olmadı.

Burada SSD yok. 930 GB olan HDD. 7400 de USB herhalde. @hazernag

Sorun SSD'deymiş. SSD bozulmuş. Format atıp HDD'ye kurunca sorun çözüldü.

Dosya Ekleri

• 20240414_154735.jpg
    20240414_154735.jpg
    223,1 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı