Çözüldü PC'ye Android kurulumu sonrası "This is a not bootable disk" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MP38

Decapat
Daha fazla  
Anakart
945 GCM S2L
Bilgisayara Android kurdum. Bir seyler deniyecektim. Kurdum fakat surumunu begenmedim, yenisini yuklemek istedim. Sonra bos ver gitsin diyerek Windows'u actim. Actim diyorum ama basliktaki gibi "This is a not bootable disk" diye bir hata verdi. Sorunu nasil cozebilirim?

Bilgisayara Android kurdum. Bir seyler deniyecektim. Kurdum fakat surumunu begenmedim, yenisini yuklemek istedim. Sonra bos ver gitsin diyerek Windows'u açtım. Açtım diyorum ama basliktaki gibi "this is a not bootable disk" diye bir hata verdi. Sorunu nasıl cozebilirim?

Android'i kurarken ne yaptınızı detaylı anlatır mısınız şüphelerim var.

Ben kurdum sonra Windows açıldı. Ne yaptığıma gelirsek, karsima ne gelirse evet dedim ama format at demedim. Eski surumu yukledigimde de aynisini yapmistim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• IMG_20220820_190613.jpg
    IMG_20220820_190613.jpg
    141,6 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20220820_190618.jpg
    IMG_20220820_190618.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 25
Yani ilk yaptığımda sorun olmadı. İkincide sorun yaptı. Format ile düzelir gibi. Acaba Android üzerinden flash diske ISO yazdırabilir miyim 😀

Hocam ISO dosyasını indirip flasha atın sonra ISO'nun içindekikeri flasha çıkartın bu şekildede bootable oluyor USB.

Ama tüm dosyaların çıktığından emin olun eksik olmasın yoksa hatalı kurulum olur ya da hiç kurulmaz.

Geri
Yukarı