PC'ye internetten hiçbir şey indirilmiyor

Kullanmış olduğunuz internet tarayıcılarını sıfırlayıp (hesaplarınızı senkronize etmediyseniz yedeklemeniz gerekir) Malwarebytes ve adwcleaner yazılımlarını indirerek sistem taraması yapabilir misiniz? Taraycılarınızı sıfırladığınızı belirtmediğiniz için söylemiştim.
Hangi antivirüs yazılımını kullanıyorsunuz?

Windows'un kendi olanını.

@Uçakcı, neden Gezginler'den bir şey indirmeye çalışıyorsun? İndirmek istediğin yazılımları orijinal ve güvenilir olarak sunan kaynağından indirmen gerekiyor. Sorununu nasıl çözdün? Belirtmiş olduğun sistemde Windows 10 stabil bir şekilde çalışabilir mi diye düşünüyorum da, sanki sistemini biraz zorlar gibi. Windows 8.1 deneyebilirsin.

Kullandığınız işletim sistemi Lite sürüm mü? Eğer öyleyse normal bir işletim sistemine geçin.
Windows 7 Lite kullanırken böyle bir sorunla karşılaşmıştım.

Daha önceki gönderinde Google Chrome'u sıfırladığında sorununun çözülmediğini belirtmiştin. Sorunun şimdi düzeldiyse gayet iyi. Belirttiğim yazılımları indirip sistem taraması yapman gerekiyor. Ardından sonuçları bildirmelisin.

Daha önceki gönderinde Google Chrome'u sıfırladığında sorununun çözülmediğini belirtmiştin. Sorunun şimdi düzeldiyse gayet iyi. Belirttiğim yazılımları indirip sistem taraması yapman gerekiyor. Ardından sonuçları bildirmelisin.

Dediğiniz Malwarebytes uygulamasını indirdim 16 tane tehlikeli dosya buldu alware yi de şimdi indiriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı