PC'yi̇ Kapatırken mavi ekran

eceakkuş

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'yi kapatırken mavi ekran hatası alıyorum. İşlem öldü hatası acaba yardım edebilir misiniz bana rica etsem? Minidump dosyası linkte soruna bakabilir misiniz acaba Yandex diskte? Teşekkür ederim. @MayCrasH @Ali Güngör @Murat5038

SSD iyi görünüyor, sıcaklığı ideal, Reallocated Sector Count yok. Gayet iyi durumda bence. HDD'nin değerleri nerede? Emin olmak için ona da bakalım. Ve fotoğraftan pek bir şey anlaşılmıyor, Windows aramasından Ekran alıntısı aracı kullanın ve öyle resim yükleyin.

Not: Hizliresim gibi servisler kullanmak yasak, moderatörler görmeden silin bence.

@fromhell1 ben PSU'yu garantiye göndercem 22 gün garantisi kaldı. Ne demeliyim sence + PSU fanı bozulmuş sürtme yapıyor. Napayım şimdi.

@fromhell1 PC kapanmasını diyorum ben daha yeni de kapandı sıklaşmaya başladı PC kapanıyor yeniden açılıyor masaüstünde iken.

@fromhell1 HDD atmama gerek yok HDD serviste iken PC sadece SSD ile çalışıyordu o zaman da oldu SSD varken mavi ekran yeni taktım HDD HDD'yi gerek yok şimdilik.
@fromhell1 kapanıyor yeniden başlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…