Peak resmen satıldı

Duydum ve sevindim 1.8 milyar dolara yerli girişim satılması çok iyi
Satılması iyi mi? :D
Türkiye'de zaten oyun üreten birkaç firma var biri daha eksildi. Satılmasaydı o serveti daha çok katlayabilirlerdi. Ülke ekonomisine faydalı olurdu.
Şirketlerin yabancılara satılması bir ülke için hiçbir zaman kar değildir. Satan adam farklı bir şirket kurup üretim yapmaz ise ülke ekonomisine faydadan çok zararı olacak ki üretim yapmak isteseydi şirketi satmazdı diye düşünüyorum.

Satılması iyi mi? :D.
Türkiye'de zaten oyun üreten birkaç firma var biri daha eksildi. Satılmasaydı o serveti daha çok katlayabilirlerdi. Ülke ekono misine faydalı olurdu.
Şirketlerin yabancılara satılması bir ülke için hiçbir zaman kar değildir. Satan adam farklı bir şirket kurup üretim yapmaz ise ülke ekono misine faydadan çok zararı olacak ki üretim yapmak isteseydi şirketi satmazdı diye düşünüyorum.

Dostum ben o parayı daha verimli kullanır diye düşünüyorum. Sonuçta hepimiz bilgisayar telefon piyasasını az çok biliyoruz, bir şeyler birleştirip satmak o şeyleri tek tek satmaktan daha kârlı gibi geliyor bana.

Arkadaşlar boşu keselim elinize yaklaşık 2 milyar dolar geçecek bu parayı ömrünüzü bırakın çocugunuz torunlarının torunlarının torunları bile kullanır hayatınız boyunca bir daha çalışmayacaksınız öyle de düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı