Pegatron IPXSB-H61 Anakarta GT 1030 Uydu

Yok hocam güncelleme yapmadım hiç. Güncelleme girişiminde bile bulunmadım diyeyim hatta. 2012 yılında almıştım bu bilgisayarı o günden beri aynı diyeyim. Eski tarihli BIOS'un desteklemesi de ilginç ama siz hiç güncelleme yapmadınız değil mi?
hocam bizim pc 2011 yılında alındı. bios güncellemesi yapılmadı ki zaten biosum sizinkinden düşük şu an. Hiç anlamadım valla. Ama bios sürümülerimiz farklı bundan dolayı olabilir.

Aynen olabilir kesinlikle tuhaf bir kart işte :))) neyi çalıştırıp neyi çalıştırmayacağı belli olmuyor bence tamamen şans Power 300W bu arada Casper marka FSP300-60HSN desteklerdi herhalde normalde büyük ihtimalle anakart kaynaklı uyum sağlamadı diye düşünüyorum.

Aynen olabilir kesinlikle tuhaf bir kart işte :))) neyi çalıştırıp neyi çalıştırmayacağı belli olmuyor bence tamamen şans Power 300W bu arada Casper marka FSP300-60HSN desteklerdi herhalde normalde büyük ihtimalle anakart kaynaklı uyum sağlamadı diye düşünüyorum.
hocam benim ki 250w :D takır takır çalışıyor. ekran kartı 30w. Tabii oyun oynamadığım için bu kadar rahatım. bir aya psu yükseltmeliyim

Şefim bugün RX550 satın aldım bir arkadaştan. Anakart çok tuhaf bir şekilde çalıştırdı. 900,00 TL'ye satın aldım. Çok ilginç bir anakart cidden

Şefim bugün RX550 satın aldım bir arkadaştan. Anakart çok tuhaf bir şekilde çalıştırdı. 900,00 TL'ye satın aldım. Çok ilginç bir anakart cidden
woaaw. Bu anakart beni her gün daha da şaşırtıyor. Özelliklere bakarak çıkarım yapamamak çok sinir bozucu resmen sadece kart seçiyor. Mümkünse başka bir h61 anakarta geçeceğim valla...

Bu arada hayırlı olsun hocam. rx550 iyidir hatta gt 1030'dan daha performanslı olmalı

Hocam, çok sonradan yazıyorum kusuruma bakmayın. Elimde 250W PSU var ve yaklaşık bir yıldır ekran kartım olmadan kullanıyorum. Sence gt1030'u besler mi? Sizin özellikleriniz nelerdi?

Hocam, çok sonradan yazıyorum kusuruma bakmayın. Elimde 250W PSU var ve yaklaşık bir yıldır ekran kartım olmadan kullanıyorum. Sence gt1030'u besler mi? Sizin özellikleriniz nelerdi?
Selamlar hocam, bir süre (ağır bir şey oynamadan) GT 1030'u 250w psu ile kullandım. Hiç sorun yaşamamıştım. Fakat dediğim gibi ekran kartına veya işlemciye yüklenmeden kullanılmalı. Yine 250w tüketim yapmıyor max da bile ancak 250w psular hem eski hem de markası iyi olmayan bileşenler.

Selamlar hocam, bir süre (ağır bir şey oynamadan) GT 1030'u 250w psu ile kullandım. Hiç sorun yaşamamıştım. Fakat dediğim gibi ekran kartına veya işlemciye yüklenmeden kullanılmalı. Yine 250w tüketim yapmıyor max da bile ancak 250w psular hem eski hem de markası iyi olmayan bileşenler.
Çok teşekkür ederim hocam. 🤍

Geri
Yukarı