Pegeout 206 hatchback 5 kapı alınır mı?

mehmet458

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 2000 model 350.000TL'ye bahsettiğim araç alınır mı? Sanruflu Full paket modifiyeli... İlk arabam olacak inşallah yorumlarinizi merak ediyorum.

Daha ilk arabanda arabalardan ve hayattan soğumak aynı zamanda sanayi ustaları ile kanki olmak istiyorsan alınır.

Peugeot 206 vardı bende eğer motor sesinden çok hoşlanıyorsanız sanayi kokusunu çok seviyorsanız ve 2000-2005 model arabalara sanki Ferrari parçası alıyormuş hissine kapılmak isterseniz hiç kaçırmadan alın.

2000 modele 350 zaten çok fiyat. Daha geçenlerde çok beğendiğim sanruf + otomatik tertemiz 140 binde araç 370 ye satamadı haftalarca. 350 ye bıraktı arkadaş. Ayrıyeten temizini bulmak vede temizini bulduktan sonra bile sağını solunu güzel bir genel bakımdan geçirmek lazım. İlk aracınız olacaksa sanayi koşuşturmalarından anlamıyorsanız tavsiye etmem.

2000 modele 350 zaten çok fiyat. Daha geçenlerde çok beğendiğim sanruf + otomatik tertemiz 140 binde araç 370 ye satamadı haftalarca. 350 ye bıraktı arkadaş. Ayrıyeten temizini bulmak vede temizini bulduktan sonra bile sağını solunu güzel bir genel bakımdan geçirmek lazım. İlk aracınız olacaksa sanayi koşuşturmalarından anlamıyorsanız tavsiye etmem.
Haklisin üzerine 100 bin ekledim şuan egea aldim 2017 gayet güzel memnunum suan

Geri
Yukarı