Pembe rengine zaafım var

Arkadaşlar yakın zaman içinde PC'mi baştan aşağı dizayn edeceğim fakat nedendir bilmiyorum toz pembe rengi beni sürekli kendine çekiyor. Hani anormal duygular falan da hissetmiyorum çok şükür. Yani tıbbi sorunum yok fakat niye pembeye bu kadar zaafım var bilemiyorum. Şu an klavyemle farem beyaz. Masa, koltuk ve mouse pad alacağım ve bunları pembe alasım geliyor. Sizce normal mi? Bu şekilde yapsam güzel olur mu sizce?
Koltuk dışında çok abartılmazsa yakışabilir. Beyaz pembe kombinleyip yaparsanız güzel bir şey ortaya çıkar bence. Tabi abartırsanız değişik durur ön yargı oluşturabilir.

Koltuk dışında çok abartılmazsa yakışabilir. Beyaz pembe kombinleyip yaparsanız güzel bir şey ortaya çıkar bence. Tabi abartırsanız değişik durur ön yargı oluşturabilir.
masayla mousepadi mi pembe yapim yani sadece ? Geri kalan beyaz olabilir.

Hocam her şeyi mi pembe seviyorsunuz?
Evet hocam , özellikle de şuan ikimizin aklından geçeni.

Masa değişik durabilir ama mousepad yakışır bence görmek lazım tabii. Kasa da pembe beyaz güzel olur.
Hocam o halde hiç pembeye bulaşmayim. Siz ne önerirsiniz peki ? Şuan klavyemle farem beyaz. Kasayı da full beyaz toplayacam. Geriye sadece masa , mousepad ve koltuk kalıyor. Bu üçünü hangi renk seçip kombinleyim sizce?

Hocam o halde hiç pembeye bulaşmayim. Siz ne önerirsiniz peki ? Şuan klavyemle farem beyaz. Kasayı da full beyaz toplayacam. Geriye sadece masa , mousepad ve koltuk kalıyor. Bu üçünü hangi renk seçip kombinleyim sizce?
Siyah mousepad rgb ışıklandırmalı şık durur bence. Koltuk oyuncuysa kırmızı siyah hoş olur. Masa pek emin olamadım beyaz iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı