Pen destekli tablet önerisi

fineas

Decapat
Merhaba.
Yüksek lisans için ALES PDF'lerini okuyup not alabilecegim, soru cozebilecegim, ekranı böyle yandan bakınca görünmeyen (IPS mi deniliyor bilmiyorum), arada film de izleyebilecegim, bebeğim kucagimdayken önüme koyabilecegim bir stand vs desteği olan uygun ve orta fiyatli tablet önerir misiniz lütfen? Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

İPad Kampanyalar Bundle olarak baktığın zaman en uygun fiyat burası sanırım. Bu siteden kız arkadaşıma aldım. Sadece kargoya verilmesi biraz geç oldu, 2-3 gün kadar sürdü, onun haricinde bir sıkıntı yok.

Edit: yazmayı unutmuşum bu indirimden yararlanabilmek için öğretmen veya üniversite öğrencisi olmanız gerekiyor diye hatırlıyorum, alım aşamasında belge istiyor.

İPad Kampanyalar Bundle olarak baktığın zaman en uygun fiyat burası sanırım. Bu siteden kız arkadaşıma aldım. Sadece kargoya verilmesi biraz geç oldu, 2-3 gün kadar sürdü, onun haricinde bir sıkıntı yok.

Edit: yazmayı unutmuşum bu indirimden yararlanabilmek için öğretmen veya üniversite öğrencisi olmanız gerekiyor diye hatırlıyorum, alım aşamasında belge istiyor.
Teşekkür ederim. Çok güzel oneriler olsa da benim için şu ands çok pahalı ve iPad almak istemiyorum. Samsung modellerinden daha uygun fiyatlı öneriniz varsa daha iyi olabilir benim için

Geri
Yukarı