Pentium 4 bilgisayar Windows 7 kaldırır mı?

bıdısefe2

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS

RTX 4070 M
2x8 5600 mhz
512 gb ssd
R7 7840HS
Windows 11 home
Meslek
Öğrenci
RAM
512 MB D1 veya D2 olabilir
SSD veya HDD modeli
80 GB
Ekran kartı
Nvidia FX 5200
Anakart
?
İşlemci
Pentium 4, 3.0 Ghz
Şu anda XP kurulu, kasmadan kullanılır mı?
Sistem özelliklerini belirttim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Edit:ram d3 tür.

Son düzenleme:
Peki ddr3 ram bulunur mu sıfır orijinal 2.ele yönelmek istemiyorum da.

Edit:ram d3 tür.

Peki DDR3 RAM bulunur mu sıfır orijinal 2.ele yönelmek istemiyorum da.

Edit: RAM D3 tür.

Hocam bence siz bırakın Windows'u Ubuntu'nun hafif versiyonu olan Lubuntu'ya geçin. Lubuntu – The official Lubuntu home 512 MB ram gereksinimi var ve enazından güncel bir hale geçebilirsiniz. Şu an windows 7 ve 8'in desteği zaten bitti. 4gb ram alabilirseniz belki windows 10 kurarsınız ama onun da desteğini 2025'te bitiyor ve windows 11 8 gb ram istiyor diye biliyorum. Ben de 3 haftadır linux kullanıyorum ve gayet öneririm.

Hocam bence siz bırakın Windows'u Ubuntu'nun hafif versiyonu olan Lubuntu'ya geçin. Lubuntu – The official Lubuntu home 512 MB ram gereksinimi var ve enazından güncel bir hale geçebilirsiniz. Şu an windows 7 ve 8'in desteği zaten bitti. 4gb ram alabilirseniz belki windows 10 kurarsınız ama onun da desteğini 2025'te bitiyor ve windows 11 8 gb ram istiyor diye biliyorum. Ben de 3 haftadır linux kullanıyorum ve gayet öneririm.

1-Sistemin tamamı win10 kaldırır mı?
2-Zaten 2025'ten sonra işime yaramayacak.
3-Önerebileceğini sıfır d3 ram var mı?
4-Benim sadece windows bir işletim sistemi işime yarayacak.

1-Sistemin tamamı Windows 10 kaldırır mı?
2-Zaten 2025'ten sonra işime yaramayacak.
3-Önerebileceğini sıfır D3 RAM var mı?

Hocam D3 derken sanırsam DDR3'ten kastediyorsunuz buradan CPU-Z indirin ve MHz değerlerinizi kontrol edin. Sonra uyumlu olan bir RAM alın kendinize buradan:

Hocam D3 derken sanırsam DDR3'ten kastediyorsunuz buradan CPU-Z indirin ve MHz değerlerinizi kontrol edin. Sonra uyumlu olan bir RAM alın kendinize buradan:
Zaten var cpuz ama değerleri hatılamıyorum ve bugün bakamam yarın bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı