Pentium 4 sistem Windows 7 kaldırır mı?

Alikaya499

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim baya kötü farkındayım :cry: Zaten yeni PC toplama telaşındayım. Oyun oynamıyorum web tasarımla ilgileniyorum. Bu yüzden bana yetiyor, neyse konumuza geçelim.
  • 2 GB RAM
  • Ekran kartı yok
  • Pentium 4 3.00 GHz 64bit işlemci
Ekran kartı olmadığından dolayı onboard aktif. Bu yüzden RAM 1.64 olarak gözüküyor.
Ben bu sisteme format atacağım. Windows 7 64 bit atmak istiyorum fakat kaldırmaz diyorlar,
bilgi sahibi olan biri yardım ederse sevinirim. (n)

Minimum 3 gb ram altına 64 bit kurulması tavsiye edilmiyor enerji tükeminin fazlalığı ve gereken tabanda calışan yazılımların fazlalığı ile alakalı 32 bit kurman daha mantıklı

Win 7 kurup sonra gelismis sistem ayarlarindan performans ayarina getirirsen zaten win 7 de olan özellikleri kapatmiş olursun illa win 7 diyorsan kur bu şekilde dene.

Sistemim baya kötü farkındayım :cry: Zaten yeni PC toplama telaşındayım. Oyun oynamıyorum web tasarımla ilgileniyorum. Bu yüzden bana yetiyor, neyse konumuza geçelim.
  • 2 GB RAM
  • Ekran kartı yok
  • Pentium 4 3.00 GHz 64bit işlemci
Ekran kartı olmadığından dolayı onboard aktif. Bu yüzden RAM 1.64 olarak gözüküyor.
Ben bu sisteme format atacağım. Windows 7 64 bit atmak istiyorum fakat kaldırmaz diyorlar,
bilgi sahibi olan biri yardım ederse sevinirim. (n)

Kurulsa bile memnun kalmazsınız. Çok hafif GNU/Linux dağıtımları var. Onlardan birisini kurabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı