Pentium 4 bilgisayarın tahmini ederi?

Benim işlemcimde pentium D fakat 2,8 ghz olanı :D Ekran kartımda ATİ HD 5670. Farcry 3'ü low ayarlarda tahminen 15 fps'de bitirdim. Çok kalitelidir. Önerebilirim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de satmamalısın tabii ihtiyacın varsa satabilirsin ama alıcının çıkacağını pek sanmıyorum. Eğer durumunuz varsa arkadaşlarında dediği gibi tüm parçaları çıkarıp kutusuna koyup bir yere saklayıp arada nostalji yapabilir veya çocuklarına gösterebilirsin :)

Eğer imkanınız var ise doğuda imkanı olmayan ilk yada orta okullardan birine gönderebilirsiniz , Sizin işinizi görmeyebilir ama onlar için fazla bile gelebilir.

Aslında saklayıp ileride nostalji yapmak güzel bir fikir. Yada bilgisayarı olmayan birine verip sevindirebilirsin onu. ;)
Beni kim sevindirsin :LOL:. Sürekli bir masraf çıkartmaya başladı heralde Abbas yolcu artık.

Ayrıca başlığı resimde olduğu gibi koymuştum ama bazı duyarlı (!) yöneticiler tarafından ceza aldım. Oldu olucak basliga direk bütün bilgileri girseydiniz.

20150130_200505-1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
kasan sağlamsa belki 200 tl edebilir. bunun benzeri bir sistem bende de var maximum 200 tl eder diye tahmin ediyorum

kasan sağlamsa belki 200 tl edebilir. bunun benzeri bir sistem bende de var maximum 200 tl eder diye tahmin ediyorum

Pentium 4 bilgisayarinin tahmini pederi diye okudum. :D :D :D

Bide sistemi etrafında durumu kötu birisine verebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı