Pentium 4 Sistem Neden Kasıyor ?

Şimdi sen o sistemi aldın ya gidiyorsun can you run it diye bir site var. Oraya gir ve ekran kartı yetiyor mu bak. Eğer ekran kartı ve ram yetiyor diyorsa sistemin yetiyordur. Kasmadan oynatır. Tabi bazı durumlarda var mesela ekran kartı yetmez der ama oyunu oynarsın yeter. Ama bu durumu önceden kestirmek tecrübe ister. Mesela bende 8400 gs ekran kartı var. Ben bu kartın neyi çalıştırır neyi çalıştırmaz olduğunu bilirim.
O sitede yetmez der 8600 gt altı çalışmaz der. Ama benim ekran kartı 8600 gt olanı low da çalıştırır.
7800 gt dese ölse çalıştırmaz. 8800 gt dese nadiren çalıştırır. Başka dese yani gt 410 gibi olanları asla çalıştırmaz. Yani bu tecrübe meselesi. Veya şöyle yaparsın. Ekran Kartı yetmez dedi o zaman youtube gir ve 6570 battlefield 4 de mesela onlar video da kaç fps olduğunu gösteriyor. Ok?

Tamam da seyi anlamadim :) senin sistemin 8400 gs ise gt 410 u nasil kaldirmaz ? Yani bende sistemleri bilmek istiyorum bana da ogret yani;)

Yani anladigim kadariyla twk ekran kartiyla olmaz i3 islmeci var dielim ve gtx 960 aldim dielim calistirir dimi islemcide onemli cunku baya bi

Şimdi sen o sistemi aldın ya gidiyorsun can you run it diye bir site var. Oraya gir ve ekran kartı yetiyor mu bak. Eğer ekran kartı ve ram yetiyor diyorsa sistemin yetiyordur. Kasmadan oynatır. Tabi bazı durumlarda var mesela ekran kartı yetmez der ama oyunu oynarsın yeter. Ama bu durumu önceden kestirmek tecrübe ister. Mesela bende 8400 gs ekran kartı var. Ben bu kartın neyi çalıştırır neyi çalıştırmaz olduğunu bilirim.
O sitede yetmez der 8600 gt altı çalışmaz der. Ama benim ekran kartı 8600 gt olanı low da çalıştırır.
7800 gt dese ölse çalıştırmaz. 8800 gt dese nadiren çalıştırır. Başka dese yani gt 410 gibi olanları asla çalıştırmaz. Yani bu tecrübe meselesi. Veya şöyle yaparsın. Ekran Kartı yetmez dedi o zaman youtube gir ve 6570 battlefield 4 de mesela onlar video da kaç fps olduğunu gösteriyor. Ok?

Mesajlari okudukca gulesim geliyor. Hocam sizde fazla zorlamayin isterseniz arkadasin anlamaya niyeti yok sanirim.

Ben ögretemem dediğim gibi tecrübe ayrıca gt410 daha güncel bi ekran kartı. Neyse.
i3 işlemci ile gtx 960 takabilirsiniz. Ama 970 veya 980 olmaz gibi. Siz ilerde gtx 960 r9 280 takın bu ikisinin üstü dar boğaz yapabilir.

Tamam jardesim saolasin bu arada bugun internet cafedeydim adamin islemci intel core 2 ram 2 ekran k. 1 di mt2 kasmiyordu

Crysis fln aciyodu o adam o oyunlari yuklemeden once sistem gereksinimlerine bakmistir dimi o oyunlarin ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı