Pentium 4 Sistem Neden Kasıyor ?

Arkadaşların önerdiği hangi sistemi alırsanız alın Metin 2 oynarsınız rahat rahat.

Ve bunu da demek isterim ki Pentium 4 sistem ile yapılacak en iyi şey 10.kattan falan atmak olacaktır. Eğer eskiden oynuyordum bu sistemle, kasmıyordu, şimdi sorun çıkarıyor diyorsanız yapacaklarınız ;

1) Sürücüleri güncelleyin.
2) Termal macun bakımı ve temizlik yapın.
3) Sistemi şişirmeyin.

Tamamen sokucem sistemi simdilik ram islemci anakatt Takturcam fakat ileride guclu anajart taktircagim icin uyumlu olmasini istiyorum ona gore bana biseyler onerin beyler

Pardon guclu ekran katti taktircam ilerrde

Kardeşim, anlamak istemiyorsun. Bu sisteme bir şey takılmaz. Bu sistem ölmüş, gömeni yok. Bakımlarını yapıp idare edebilirsin ama parça takamassın. Uymaz hiç bir şey. Yapacağın şu kadar basit ;

*İşe yarayan parça varsa (Ki çok sanmıyorum) alıcaksın kasayı, gerisini artık 150-200-300 TL (Her neyse) satacaksın.
*Sonra bütçene ve amacına uygun bir bilgisayar toplayacaksın.

Olay bu kadar basit, zorlamanın alemi yok. Elindeki çöp şu an maalesef. Ha, ben illa buna yapıcam dersen yatırımı ben vermem sana destek. Çünkü bir sorun olduğunda burada hemen beni etiketleyip dert yanacaksın. Bir bakkala emanet et götür. Ben senin iyiliğin için şunu diyorum ama, Para biriktirmeye başla.

Kardeşim, anlamak istemiyorsun. Bu sisteme bir şey takılmaz. Bu sistem ölmüş, gömeni yok. Bakımlarını yapıp idare edebilirsin ama parça takamassın. Uymaz hiç bir şey. Yapacağın şu kadar basit ;

*İşe yarayan parça varsa (Ki çok sanmıyorum) alıcaksın kasayı, gerisini artık 150-200-300 TL (Her neyse) satacaksın.
*Sonra bütçene ve amacına uygun bir bilgisayar toplayacaksın.

Olay bu kadar basit, zorlamanın alemi yok. Elindeki çöp şu an maalesef. Ha, ben illa buna yapıcam dersen yatırımı ben vermem sana destek. Çünkü bir sorun olduğunda burada hemen beni etiketleyip dert yanacaksın. Bir bakkala emanet et götür. Ben senin iyiliğin için şunu diyorum ama, Para biriktirmeye başla.
Sende yorma kendini bu bişey anlamaz.

Yusuf bey. Sizin bir şahininiz var. Burdaki elemanlar size bir bmw öneriyor siz diyorsunuz ki bmwnin parçalarını şahine takayım. Onlarda diyor ki bmw parçaları şahine uymaz. Siz gittikçe ısrar ediyorsunuz. Metin 2 10 sene mi 5 sene mi kaç seneyse oldu olacak şu an alacağınız yani önerdikleri sistem sizin 2 saat baktığınızda gözünüzü ağrıtıcak derecede grafik olanakları sunacak. yani bırakın artık su anakart muhabbetini şahin şasesine bmw motoru oturtulmaz hocam bitti artık. siz onu bal gibide ya atıcaksınız yada gidip hurdacıya verip 20 tlnizi alıcaksınız olay bu. hadi hayırlı günler.

Tamam olay bitti zaten ben uzatmiyorum ki
80 mesajdır biz uzattık o zaman.

Bekle yazayım.

screenshot_2015-06-05-22-43-59-png.74938

Kusura bakmayin kardeslerim dahabyeni yeni ogreniuorum pc islerini bu konuyu coknuzattigim icin hepinizdenn ozUr dilerim..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı