Pentium B960 işlemci CS 1.6 kaldırmıyor

İşletim sistemi
Windows 7

türkishlokum

Centipat
Evet arkadaşlar. bundan birkaç ay önce buna benzer bir konu açmıştım. Lakin sorunum halen devam ediyor. Sorunum ise CS 1.6'da Online'de sistemin donup "drrrrr" diye ses çıkarıp donması. Evet ilk olduğunda konu açtım lakin bundan sonra çok fazla olmaya başladı. Şimdi ise botlardan 1 vs 1 atarken bile oluyor. İlk başta donma kasma vardı; şimdi ise direk gidiyor oyun. Sistemimi kaldırması lazım ama yine de 10-15 dakika sonra aynı sorun oluyor, bende Power'dan kapatıyorum.
Sistem: İşlemci: Intel (r) Pentium (r) CPU B960 @ 2.20GHz, RAM: 4 GB DDR3 1333 MHz 2+2 RAM, SSD: Kingston SA400S37120G ata device 120GB. Şimdiden teşekkür ederim.

Evet arkadaşlar. bundan birkaç ay önce buna benzer bir konu açmıştım. Lakin sorunum halen devam ediyor. Sorunum ise CS 1.6'da Online'de sistemin donup "drrrrr" diye ses çıkarıp donması. Evet ilk olduğunda konu açtım lakin bundan sonra çok fazla olmaya başladı. Şimdi ise botlardan 1 vs 1 atarken bile oluyor. İlk başta donma kasma vardı; şimdi ise direk gidiyor oyun. Sistemimi kaldırması lazım ama yine de 10-15 dakika sonra aynı sorun oluyor, bende Power'dan kapatıyorum.
Sistem: İşlemci: Intel (r) Pentium (r) CPU B960 @ 2.20GHz, RAM: 4 GB DDR3 1333 MHz 2+2 RAM, SSD: Kingston SA400S37120G ata device 120GB. Şimdiden teşekkür ederim.
2.00 GHz işlemci ile 30-60 fps oynuyabiliyorum. Ayarları en düşüğe çek.
800x600 yap derim.
Ekran kartın çok kötü o ekran kartıyla biraz zor.

Hocam ben ekran kartını belirtmedim. Orada işlemci belirttim.
Önceki konularınıza baktım hocam 64 Mb ekran kartınız varmış Ben 256 mb ekran kartıyla 20-50 Bazen 70 fps Alıyorum ama genelde 30 falan.
Hocam 2.00 GHz işlemci olunca iyi veya kötü olarak değerlendiremeyiz. Hocam işlemcinin modelini tam olarak demek lazım. Hocam galiba imzanızdan buldum: i5 3470. dediğiniz işlemci bundan kat ve kat iyi.
Hocam bide şuan bende pentium işlemci kullanıyorum E2180 2.00 GHZ . i5 -3470 olan bilgisayarımı babamın işi için lazımmış

Ya hocam ekran kartının önemi yok ki. Onboard ekran kartı hocam bu. Keşke biraz araştırsaydınız. i5 3470 işlemci benim değil diğer arkadaşın. Benimki Pentium B960, keşke konuyu daha iyi okusaydınız. O işlemci bende olaydı zaten rahat rahat oynardım. FPS konusuna gelir isem zaten 200-300 FPS alıyorum, CS 1.6 bahsediyorum hocam :).

Evet arkadaşlar. Bundan birkaç ay önce buna benzer bir konu açmıştım. Lakin sorunum halen devam ediyor. Sorunum ise CS 1.6'da Online'de sistemin donup "drrrrr" diye ses çıkarıp donması. Evet ilk olduğunda konu açtım lakin bundan sonra çok fazla olmaya başladı. Şimdi ise botlardan 1 vs 1 atarken bile oluyor. İlk başta donma kasma vardı; şimdi ise direk gidiyor oyun. Sistemimi kaldırması lazım ama yine de 10-15 dakika sonra aynı sorun oluyor, bende Power'dan kapatıyorum.

ama ben Intel Pentium P6200 Intel HD Graphics 3GB RAM ve 80GB HDD ile CS1.6'yı sorunsuz oynayabildim RAM'lar 1+2 1333MHz işlemci 2.13MHz bilgisayar ASUS K52F sorunsuz oynattı Max botla kastı ama herhangi bir donma takılma veya garip bir şey gözlemlemedim

Ama ben Intel Pentium P6200 Intel HD Graphics 3GB RAM ve 80GB HDD ile CS1.6'yı sorunsuz oynayabildim RAM'lar 1+2 1333MHz işlemci 2.13MHz bilgisayar ASUS K52F sorunsuz oynattı Max botla kastı ama herhangi bir donma takılma veya garip bir şey gözlemlemedim.

Hocam sorun çözüldü. Sıkıntı yok, bir aralar çökme oluyordu şimdi oldu.

Geri
Yukarı