Pentium Duo - Radeon X1300 sistem Windows 8 ve Windows 10'da kasıyor

A_F_K 2

Picopat
Daha fazla  
Merhaba eski bilgisayarım var içinde Pentium Duo 2 4 GB RAM ekran kartı olarak da Radeon X1300 / 1500 series var Windows 7 de oyunlar falan hiç kasmıyordu ama destek bittiği için Windows 10 veya 8.1'e geçmek istedim ikisinde de oyunlar 2 FPS'i geçmedi ve masaüstü kasmaya başladı. Bir de Windows 7'de ekran kartını okurken Win 8.1 ve 10 da Microsoft görüntü bağdaştırıcısı diye geçiyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oynamak illa istiyorsan Windows 8.1 kurmak için kolları sıva diyeceğim ama ekran kartının Windows 8.1 için sürücüsü yok. Sürücü olsaydı oynatırdı ama sürücü desteği yok eski bir kart olsaydı.
Yani başka oyunlar oynaman gerek mecbur.
Ancak Zula'nın açılmamasına şaşırdım Windows 8.1'e geçtip geri 7'ye geçtikten sonra mı başladı bu sorun?

Hocam oynamak illa istiyorsan Windows 8.1 kurmak için kolları sıva diyeceğim ama ekran kartının Windows 8.1 için sürücüsü yok. Sürücü olsaydı oynatırdı ama sürücü desteği yok eski bir kart olsaydı.
Yani başka oyunlar oynaman gerek mecbur.
Ancak Zula'nın açılmamasına şaşırdım Windows 8.1'e geçtip geri 7'ye geçtikten sonra mı başladı bu sorun?

Yok format attırıcaktık bilgisayarcı 10 var başka yok dedi kurdutmadı 7'yi sonra kendim bu forumda Windows 7 64 Bit sürümleri vardı oradan indirdim ama sonra Zula falan oyunlar eror vermeye başladı.

Şimdi zaten USB belleğimde kayboldu BIOS'tan format atamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı