Pentium G2010 Radeon HD7350 sistem Windows 10 kaldırır mı?

Zeuus

Decapat
Daha fazla  
Bir iki gün önce Windows 11'den takılmalar sonucu Windows 8.1'e geçiş yaptım ve gerçekten masaüstü ve oyun performansımı bayağı arttırdı. Hızından memnunum fakat artık desteğin çekilmesi ve Steam'in de destek çekecek olması aklımda sorular oluşturdu sistemim:
8 GB RAM.
AMD Radeon HD7350.
Intel Pentium G2010 2.80GHz
700 GB HDD.
Windows 10 performansı nasıl olur akıcı bir deneyim yaşayabilir miyim ve performans açısından hangi Windows 10'u kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir iki gün önce Windows 11'den takılmalar sonucu Windows 8.1'e geçiş yaptım ve gerçekten masaüstü ve oyun performansımı bayağı arttırdı. Hızından memnunum fakat artık desteğin çekilmesi ve Steam'in de destek çekecek olması aklımda sorular oluşturdu sistemim:
8 GB RAM.
AMD Radeon HD7350.
700 GB HDD.
Windows 10 performansı nasıl olur akıcı bir deneyim yaşayabilir miyim ve performans açısından hangi Windows 10'u kurmalıyım?

SSD olmadan Windows 10 ve üzerine geçmeyin derim. Aşırı yavaş olacaktır.

8 GB RAM.
AMD Radeon HD7350.
700 GB HDD.
Sistemin Windows 10'un sistem gereksinimleri karşılıyor elbette. Bütçen varsa SSD al ve o şekilde Windows 10'a geç. Ama SSD almak zorunda değilsin, HDD ile de yeterli performans alacaksın.

Verilerini yedekle ve sistemin mevcut haliyle Windows 10 Home Single Language kur. Bir deneyimle öncelikle. Eğer performanstan memnun değilsen yeniden Windows 8.1'e dönersin veya SSD alarak yeniden Windows 10 yüklersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı