Pentium G3220 ve GT 420 CS:GO düşük FPS

Arda Deveci

Hectopat
Sistemim Pentium G3220, GT 420 4 GB RAM

Olabilecek en düşük ayarlarda oynuyorum ona rağmen 35 FPS falan.

Hangi parçayı yükseltsem FPS'im artar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz eski mesela 2013 yılında çıkmış, 2 çekirdek ve 2 iş parçacıklı, 3MB önbelleğe sahip turbo boost desteklemeyen bir model.
Birde Ram ve ana kartınız ile ilgili bilgiler olsaydı güzel olurdu.

Ekran kartınız da pek iyi değil yani rekabetçi oyunlar için, sizi yarı yolda bırakacak türden.

Güzel bir sistem değişikliğine gitmeniz de fayda var.

İşlemciniz eski mesela 2013 yılında çıkmış, 2 çekirdek ve 2 iş parçacıklı, 3MB önbelleğe sahip Turbo Boost desteklemeyen bir model.
Bir de RAM ve ana kartınız ile ilgili bilgiler olsaydı güzel olurdu.

Ekran kartınız da pek iyi değil yani rekabetçi oyunlar için, sizi yarı yolda bırakacak türden.

Güzel bir sistem değişikliğine gitmeniz de fayda var.

i3 4130 işlemci alıp bir de 4x2 RAM yapsam CS:GO oynayabilir miyim çünkü yeni bir sistem toplayabilecek bir durumum yok şu an.

i3 4130 işlemci alıp bir de 4x2 RAM yapsam CS:GO oynayabilir miyim çünkü yeni bir sistem toplayabilecek bir durumum yok şu an.

Şöyle bir konu buldum. İnceleyin. Düşük ayarlar da 60FPS'i görebileceğinizden bahsediyor.
Ve işlemcinizde çok az güçlü bir işlemci olan i3 4170 ve GT420 ile CS:GO oynanış videosu gördüm;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FPS değerleri gayet iyi gözüküyor.
FPS değerleri 60'dan aşağı düşmüyor. Bunu kaydeden adam, OBS ile 30 FPS kayıt seçeneğini seçmiş büyük ihtimal ile.

Şöyle bir konu buldum. İnceleyin. Düşük ayarlar da 60FPS'i görebileceğinizden bahsediyor.
Ve işlemcinizde çok az güçlü bir işlemci olan i3 4170 ve GT420 ile CS:GO oynanış videosu gördüm;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FPS değerleri gayet iyi gözüküyor.
FPS değerleri 60'dan aşağı düşmüyor. Bunu kaydeden adam, OBS ile 30 FPS kayıt seçeneğini seçmiş büyük ihtimal ile.

Bu FPS bana yeter heleki 35 FPS'den sonra ☺ ilgilendiğin için teşekkür ederim.

Umarım istediğiniz sonucu alırsınız.

Umarım öyle olur teşekkür ederim.
Umarım öyle olur teşekkür ederim.

Şey diyeceğim şimdi aklıma geldi benim dayımın bilgisayar özellikleri i3 3240 4 GB RAM ATI Radeon 4800 1 GB ve CS:GO'da en yüksek ayarla 100'ün altına düşmüyor i3 4130 nasıl düşük ayarlarda 60 alıyor onu anlamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı