Pentium G3258 Sisteme Göre Ekran Kartı

Sistem Nasıl

• Güzel

Oy: 3 37,5%
  • Kötü

Oy: 5 62,5%

• Oy verenlerin toplamı
    8
@Recep Baltaş Hocam siz ne diyorsunuz tercih ne olmalıdır? Bu arada teşekkürler tekrardan arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun Bakın Arkadaşlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi izledim. İşlemci test edilen oyunların çoğunda %90'ın üstünde seyrediyor. Ben Youtube'da g3258 kullanıcı durumlarına'da baktım. Gta 5 gibi bir oyunda test etmiş olsalardı, iddia ediyorum işlemci can çekişecekti :D

G3258'i savunanlar darboğaz yok diye bir şey yok. Grafik işlemci (yani ekran kartı) çok güçlü olduğu için işlemci'ye iş düşmüyor ve darboğaz (çok fazla olmasa da) oluşuyor. Orada çözünürlüğü 720p falan yapsalar nasıl can çekiştiğini izlersiniz. Titan X olur Gtx 750Ti.

Fiyatına göre mükemmel lakin oyun amaçlı toplanan sistemde tercih edilmemeli zira kısa süre sonra oyunlar en az 4 çekirdek isteyecek.

Sorun çıkaracaktır. Asıl önemli olan aldığın işlemcinin ömrü zira dediğim gibi 2 çekirdek dönemi kapanmak üzere.

Titan X ile darboğazı shadow of mordorda yapmiyorda 750 ti ile gta 5 de yapiyor ? olay ı tek bi oyunla anlatmayın o işlemci ofis işlemcisi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı