Çözüldü Pentium N3520 sistem FIFA 21 oynatır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 11

InsomniaWish

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4GB DDR3 1333Mhz
SSD veya HDD modeli
TOSHIBA 460GB 5400RPM HDD
Ekran kartı
Intel HD Graphics
Anakart
TOSHIBA Satellite C55-A
İşlemci
Intel Pentium N3520 2.16Ghz 4/4
Merhaba benim sayın forum sakinlerine bir sorum olacak. Bende Xbox Game Pass var ve bu sayede FIFA 21 ve FIFA 22 ücretsiz şekilde oynayabiliyorum. Normalde FIFA 22 indirirdim ama Ultimate Team kullanmayacağım. Sadece bilgisayardan kariyer açma ve arada sırada maç yapmak için indiriyorum. Görüntü kalitesi önemli değil. Gerekirse en düşük ayarlara alıp 640x480 bile oynarım. Bu arada bende kaldırmazsa falan söyleyin çünkü bende PS4 var ve içinde FIFA 22 var. Sadece malum külüstür ile PES 13 dışında FIFA 21 oynamak istiyorum. FIFA 21 indirme nedenim ise en azından daha az sistem gereksinimi istemesi. Bu arada her ne kadar 8 GB RAM olmasa ve SSD olmasa da Windows 11 Single Language kurdum. Eskiden kurduğumda kasıyordu ama şu anki Windows 11 hiç kasmadı. Eğer Windows'tan dolayı kasma olayları varsa Windows düşürebilirim. 30 FPS oynasam bile yine de oynamak istiyorum en azından sistemde boş yere durmasın. Cevaplarınızı bekliyorum iyi geceler iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence hiç boşuna indirmeyin. PS4 ile devam edin.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı