Pentium P6000 bilgisayara Windows 10

Toshi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Şuan elimde eski bir Toshiba laptop var. Ve beni deli etmeye başladı. Son günlerde ne telefonu okuyor ne güncelleştirmeler açılıyor. Artık bıktım sizce bu bilgisayarı Windows 7 den 10 a geçirsem düzelir mi bu sorunlar ? Sistem özellikerim bu;

2 GB RAM
Pentium inside p6000 1.9 Ghz işlemci
Ekran kartı onboard
500 GB HDD
İşletim sistemim orjinal

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 a geçmeni kesinlikle tavsiye ederim. Windows 10 sistemi yormayan bir sistem.

En önce Toshibanın sitesinden modelinin BIOS güncellemesini yap.

Windows 10 a geçmeden önce intelin sitesinden ve grafik sürücünün sitesinden en son driver sürümlerini indirip geçersen daha rahat edersin. Temiz kurulum yapmanı öneririm. Kurulum yaptıktan sonra da indirdiğin driverları güncellersin.

İmkanın varsa bilgisayarın RAM'laerini 4 GB'a çıkar.

Kurulumdan sonra Bilgisayarım sağ tıkla Ayarlar>Gelişmiş Sistem özellikleri>Gelişmiş>Perfomrmans sekmesindeki Ayarları en iyi performans şeklinde ayarlarsan windows 10'da rahat edersin, Sadece yazı tipine tik at ki gözün yazıları okurken rahat etsin.

Son düzenleme:
Telefonum Galaxy W. Hayır güncelleme gelince yüklemiyorum çünkü gelmiyor. Hayır sebep bu değil android 5 e kadar var (Cyanogenmod) lakin telefonumun resmi son güncellemesi 2.3.6. Windows 10 da bilgisayarlara özel olarak çıkmıyor. Zaten arkadaş demişki "Windows 7 beni deil ediyor" bu windows 7 bile deli ederken daha yüksek gereksinimli windows 10 u önermen bence saçma, zaten örnek daha saçma. Neyse istersen yükle Windows 10 u çile çekecek olan sensin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı