Pentium T2060 bilgisayara Windows önerisi

metehan89

Decapat
Daha fazla  
  • Pentium T2060 1.60GHz işlemci.
  • ATI Xpress 200M series ekran kartı.
  • 3GB DDR2 667MHz RAM.
  • 250GB Samsung hard disk.

Ufak oyun ve gündelik kullanım için ne öneririsiniz? Mümkünse kullanırken bilgisayar zorlanmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ve SSD öneririm.

Bir de işlemciyi yükseltin.

Ben Windows önerisi istedim bu dediklerini şansım olsa çoktan yapardım zaten akıl verme.

Laptop eski işlemcisini nasıl upgrade yapacağım? Ekran kartı zaten sormamış kabul ediyorum SSD desen laptop 15 senelik zaten gerek yok hızlanırda nereye kadar kapasitesi belli.

Ben Windows önerisi istedim bu dediklerini şansım olsa çoktan yapardım zaten akıl verme.

Laptop eski işlemcisini nasıl upgrade yapacağım? Ekran kartı zaten sormamış kabul ediyorum SSD desen laptop 15 senelik zaten gerek yok hızlanırda nereye kadar kapasitesi belli.

12 yllık laptop mevcut bende. HDD ile 2-3 dk açılırken SSD ile 6-7 saniyede açıyorum. SSD şimdiden alsan iyi edersin. İleride yeni alacağın bilgisayara takman mümkün. Yani geleceğe yatırım yapmış olursun.
SATA 2 portun olsa dahi IOPS değerlerinde muazzam derecede fark var. Her türlü de değecek.

Bu kadar sert konuşmana gerek yoktu ama neyse SSD alman lazım gene de fark yaratır Windows önerisi olarak da windowsda kalma ama illa Windows ise 7 de kal ve ayrıca laptop olduğunu bilmiyordum ve akıl vermiyorum ÖNERİ veriyorum yapmak veya yapmamak senin tercihin.

• Pentium T2060 1.60GHz işlemci.
  • ATI Xpress 200M series ekran kartı.
  • 3GB DDR2 667MHz RAM.
  • 250GB Samsung hard disk.

Ufak oyun ve gündelik kullanım için ne öneririsiniz? Mümkünse kullanırken bilgisayar zorlanmasın.

Driver desteği falan varsa 8.1. Windows 7'de kullanabiliyorsan 8.1'de de kullanırsın. Benzer bir sistemin masaüstü versiyonu bende de var ve kullandığım Ubuntu, Linux Mint, Arch Linux(Xfce ve GNOME De. İle), Windows 7 ve Win 8.1 arasından en iyisi 8.1

Geri
Yukarı