Performansı düşük sisteme format atılmalı mı?

Vallahi bende öyle düşünüyorum ama işte o sorun ya yine olursa korkum o

Hocam hepsini yaptım denemediğim virüs programı kalmadı taramada bir şey çıkmıyor ama gene vardı. İşte bayağı bir süredir çok şükür yok ama bakalım ya geri gelirse diye korkuyorum. Temiz format şart zaten temizlik de 1.5 yıldır yapmadım fan macun yapacağım ama işte bakalım.

O zaman bir baktırmak lazım.

Bilmiyorum. Sorunlar düzelmiş olabilir. Bu yüzden formattan sonra gelme ihtimali düşük.
İnşallah umudum o yönden yana bakalım yani bayramdan sonra felan düşünüyorum hem temizlik de yapmam gerek onla beraber neyse şuanlık başka bir şey aklıma gelmiyor yine sağolun.

Driver booster başlı başına hata zaten. Forumca önerilmeyen bir yol ama senin şuanki durumunda temiz bir format atıp driverları bilgisayarın kendi sitesinden tek tek indirip kurarsan ve sistemini güncel tutarsan o ses de gider, bilgisayarında hızlanır.

İnşallah umudum o yönden yana bakalım yani bayramdan sonra falan düşünüyorum hem temizlik de yapmam gerek onla beraber neyse şu anlık başka bir şey aklıma gelmiyor yine sağ olun.

Bir şey değil. Formattan uzun süre sonra gelirse bip seslerinin ne kadar geldiğini dinleyin Google'a yazın. Eğer işlemci hatası gibi kritik durum olursa PC açılmaz onu da ekliyim.(Yani bildiğim kadarıyla)

Driver booster başlı başına hata zaten. Forumca önerilmeyen bir yol ama senin şuanki durumunda temiz bir format atıp driverları bilgisayarın kendi sitesinden tek tek indirip kurarsan ve sistemini güncel tutarsan o ses de gider, bilgisayarında hızlanır.
Driver zaten normalde bi kurulum yapınca aygıt yöneticisinden kontrol edip windows updade' te varsa yapıyorum ama işte o sorundan ötürü yükledik yaptık bir hata :( bakalım yani benim tek korkum ses geri gelmesin çünkü o oldu mu belirttiğim gibi kasma yapıyor kullanamıyorum pc'yi
Bir şey değil. Formattan uzun süre sonra gelirse bip seslerinin ne kadar geldiğini dinleyin Google'a yazın. Eğer işlemci hatası gibi kritik durum olursa PC açılmaz onu da ekliyim.(Yani bildiğim kadarıyla)
Ya sesler garip yani biosta gelen 6-7 gibi bazen biraz daha fazla biraz daha az gibi karışık yani garip bir şekilde windows'tan gelen o ses ise hiç bilmiyorum sistem seslerinden geliyor ama bakalım.

İnşallah umudum o yönden yana bakalım yani bayramdan sonra falan düşünüyorum hem temizlik de yapmam gerek onla beraber neyse şu anlık başka bir şey aklıma gelmiyor yine sağ olun.

Driver Booster başlı başına hata zaten. Forumca önerilmeyen bir yol ama senin şu anki durumunda temiz bir format atıp driverları bilgisayarın kendi sitesinden tek tek indirip kurarsan ve sistemini güncel tutarsan o ses de gider, bilgisayarında hızlanır.

İkinci olarak üstteki kardeşimizin dediği gibi orijinal sitesinden driverları indirin ve temiz format atın.

İkinci olarak üstteki kardeşimizin dediği gibi orijinal sitesinden driverları indirin ve temiz format atın.
Öyle yaparım ya işte bi formattan sonra sorun olmazsa zaten driverda gene konu açarım daha önce yani sitesinde de fazla bulamadım bakarım ya yeter ki olmasın da çok sağolun. Format deneyeceğim gibi tek yol bu.

Öyle yaparım ya işte bir formattan sonra sorun olmazsa zaten driverda gene konu açarım daha önce yani sitesinde de fazla bulamadım bakarım ya yeter ki olmasın da çok sağ olun. Format deneyeceğim gibi tek yol bu.

Tamam deneyin bu arada Technopat Sosyal'i telefonunuz üzerinden girerek sonuçları kaydedin.
Öyle yaparım ya işte bi formattan sonra sorun olmazsa zaten driverda gene konu açarım daha önce yani sitesinde de fazla bulamadım bakarım ya yeter ki olmasın da çok sağolun. Format deneyeceğim gibi tek yol bu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı