Performax oasis kasa nasıldır?

Onuradr

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür ürünlerde malzeme kalitesi aramamak gerekir. Güç kaynaklarına ise sistem emanet etmek size kalır. Bütçenizi bilemiyorum ama kasa bir yana, güç kaynağı için kolaya kaçmamak lazım.
İkinci el bile psu fiyatları çok pahalı. Coolmaster almak istedim. 750 TL fiyat çektiler. Kasanın videolarını izledim. Bana güzel geldi şahsen.

İkinci el bile psu fiyatları çok pahalı. Coolmaster almak istedim. 750 TL fiyat çektiler. Kasanın videolarını izledim. Bana güzel geldi şahsen.
İşte kendiniz söylüyorsunuz zaten. İkinci el güç kaynağı fiyatları ortadayken 800 TL'ye varmayan bir fiyat içerisinde hem güç kaynağı hem kasa sıkıştırılmışsa sorumluluk size kalıyor. Performax denen firma o kadar iyi olsaydı emin olun global düzeyde de adı duyulurdu. Ben Google'a "Performax review" yazdığımda karşıma ayakkabı markası çıkıyor. Bilmem anlatabildim mi?

İşte kendiniz söylüyorsunuz zaten. İkinci el güç kaynağı fiyatları ortadayken 800 TL'ye varmayan bir fiyat içerisinde hem güç kaynağı hem kasa sıkıştırılmışsa sorumluluk size kalıyor. Performax denen firma o kadar iyi olsaydı emin olun global düzeyde de adı duyulurdu. Ben Google'a "Performax review" yazdığımda karşıma ayakkabı markası çıkıyor. Bilmem anlatabildim mi?
Game ile başlayan modelin hem kasa hemde psu buldum 2.el 500tl. İçim el vermedi. Thermalke 650w 350 TL istiyor. Tek o psu kaldı en ucuz.

Performax'ın mekanik klavyesini kullanıyorum fiyatına göre harika. Bu marka yeni girdi piyasaya ve bence kalitede çok iddialı.

Yeni konular

Geri
Yukarı