Performax Oasis alınır mı?

Anitox

Decapat
Daha fazla  
Merhaba geçen günlerde açtığım sistem önerisinin üzerine Ryzen 5 5600X ve RX 6600 sistemin siparişini tek tek verdim. Ancak kasa noktasında biraz da ucuza kaçmak için https://www.hepsiburada.com/dark-ra...utm_content=c&utm_term=29&wt_pc=cimri.c.29.pc bu kasanın siparişini verdim. Şimdi kontrol edince herhangi bir bekleme yapmadan direkt olarak Hepsipay cüzdanım ile iptal edip https://www.hepsiburada.com/perform...onze-bilgisayar-kasasi-siyah-p-HBCV000001XO3V bu kasayı alabiliyorum. Performax ve Dark Raider firmasının çok bir kaynağını bulamadım ancak ikinci attığım kasa daha güvenli gibi geliyor. Öneriniz ne olacaktır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Global düzeyde değeri olmayan firmalar zaten. Fazla kaynak bulamamanız doğal. Bence R5 5600X ve RX 6600 sahibi birisi daha iyi güç kaynağı ve kasa seçmelidir ama Türkiye'de işler pek böyle yürümüyor. Performax tarafındaki güç kaynağı W değeri olarak daha yüksek. Kasanın mesh yapısı daha bol. Bu açıdan tercih edilebilir.

Parçalar bana göre yüksek fiyatlı ve daha önce burada özellikle kötü dandik bir psu ya sistem emanet edilmemesi gerektiğini duydum fazlasıyla. O yüzden başka bir öneriniz var mı bunlar dışında?

Parçalar bana göre yüksek fiyatlı ve daha önce burada özellikle kötü dandik bir psu ya sistem emanet edilmemesi gerektiğini duydum fazlasıyla. O yüzden başka bir öneriniz var mı bunlar dışında?
Siz bir maksimum bütçe sunarsanız daha iyi ürünlere bakarız.

Türkiye de neredeyse her OEM'in distribütörü olan Endeks Bilişimin kendi markası.
O zaman Endeks Bilişim, yeni ürünlerini Hardware Unboxed ya da TechPowerUp gibi oluşumlara gönderecek. Bizleri de aydınlatacak. Gigabyte bile patlayabilen PSU satıyorsa bir ürünün arkasında Endeks Bilişim var diye güven sağlanmıyor.

Siz bir maksimum bütçe sunarsanız daha iyi ürünlere bakarız.

O zaman Endeks Bilişim, yeni ürünlerini Hardware Unboxed ya da TechPowerUp gibi oluşumlara gönderecek. Bizleri de aydınlatacak. Gigabyte bile patlayabilen PSU satıyorsa bir ürünün arkasında Endeks Bilişim var diye güven sağlanmıyor.
Aslında bütçemin maksimum noktalarındayım desem çok yeri. Belki 100 200 TL daha koyabilirim üzerine ama biraz zor. Ayrıca hepsiburada sitesi üzerinde olmalı kasa, çünkü cüzdan ile ödeme yapacağım.

Aslında bütçemin maksimum noktalarındayım desem çok yeri. Belki 100 200 TL daha koyabilirim üzerine ama biraz zor. Ayrıca hepsiburada sitesi üzerinde olmalı kasa, çünkü cüzdan ile ödeme yapacağım.
Hepsiburada şartı kötü oldu. Mesela aşağıdaki kombo 1000 TL'yi bile aşmadan N11'den alınıyor.

Ama aynısı Hepsiburada'da daha pahalı.

Corsaır Carbide Spec-Delta CC-9020131-EU 80+ Bronze 550W RGB Gamıng Kasa

Hepsiburada şartı kötü oldu. Mesela aşağıdaki kombo 1000 TL'yi bile aşmadan N11'den alınıyor.

Ama aynısı Hepsiburada'da daha pahalı.

Corsaır Carbide Spec-Delta CC-9020131-EU 80+ Bronze 550W RGB Gamıng Kasa
Öneri için teşekkür ederim, görüştüm hepsiburada ile ve ürünü iptal edip n11 den corsair kasanın siparişini verdim. Birkaç gün sonra sistemi fotoğrafları ile birlikte eklerim.

Öneri için teşekkür ederim, görüştüm hepsiburada ile ve ürünü iptal edip n11 den corsair kasanın siparişini verdim. Birkaç gün sonra sistemi fotoğrafları ile birlikte eklerim.
En azından giriş seviyesi standardını yakaladınız. Şimdiden iyi kullanımlar dilerim.

Geri
Yukarı