Rehber Persona 3 Reload nasıl İngilizce yapılır?

Dil
@Adol125 hocam siz bulduğunuz yöntem ile rehber hazırlar mısınız?
Dil değişimi için mi? Buraya yazayım rehber konusu açacak kadar uzun bir yöntem değil.

Alttan arama kısmına %appdata% yazıp enterlıyorsun; aşağıdaki klasör yolunu takip ediyorsun.
local\P3R\Saved\Config\WinGDK
engine.ini
dosyasını not defteri gibi bir şeyle açıyorsun ve;

[Internationalization]
Culture=en

bunu yapıştırıyorsun tamam. Bu şekilde ingilizce oluyor oyun. en kısmını tr yaparsan da türkçe olur. Çok önemli değil ama dil değişince şöyle bir sıkıntı olabiliyor. Yani karakterin adı Canon olan Makoto Yuki'ye dönüyor. Türkçe yapınca oldu bu bende belki başkasında ingilizce yapınca olabilir. Çok umursanacak bir şey olduğunu sanmıyorum.

Screenshot_3.png

Ben ingilizce oynayacam bu arada. Başlık ne be?
Screenshot_4.png

Ben seher vaktini ve senin odanın buzdolabını görünce gülmekten oynayamadım :D
Buzdolabı kısmına bende takıldım , dolaba dolap diyor , rafa raf diyor ama buzdolabına niye senin odanın buzdolabı diyor zaten oyunda etkileşim kurduğumuz başka buzdolabı mı var :D yoksa ben mi bilmiyorum

Buzdolabı kısmına bende takıldım , dolaba dolap diyor , rafa raf diyor ama buzdolabına niye senin odanın buzdolabı diyor zaten oyunda etkileşim kurduğumuz başka buzdolabı mı var :D yoksa ben mi bilmiyorum
Hocam ATLUS burada bize etkileşime girebileceğimiz başka bir buzdolabı olan evimizdeki buzdolabını anlatmış.
1707224633611.png

Oyuna 2000TL verince erkekler

Hocam ATLUS burada bize etkileşime girebileceğimiz başka bir buzdolabı olan evimizdeki buzdolabını anlatmış.
Eki Görüntüle 2108826
Oyuna 2000TL verince erkekler
Buna 2000 verirsem benim buzdolabıda öyle olacak :D İçinde 1 tane Bimden alınmış ice tea ve çamur çiğköfte ile günü geçirmeye çalışacağım. Geçenlerde bir adama diyorum koleksiyoncuyum kardeşim digital deluxe 90 dolar TR de çok dedim bana diyor koleksiyoncuya koymaz falan diyor şaka gibi. İşin diğer komik tarafı ben oyunun çevirisine bazı hata var eğer ingilizceniz varsa ingilizce oynayın dediğim için Dost Kayaoğlu'nun incelemesinde linç yedim . İnsanlar değişik vallaha Disco Elysium ve Baldurs Gate ' de niye bariz hatalar yok onları da şirketler çevirmedi mi ? Eleştirince linç yiyoruz değişik kafa vallaha adamlar bilmiyor ki gamepass sistemi olmasa dil desteğine tenezzül bile etmeyecekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı