Çözüldü PES 2013'ü ıkı kışı nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bilal3450

Hectopat
Geçen PES 2013 indirdim arkadaşımla oynamak istiyordum bunun için 2 klavye gerekiyormuş benim de zaten 2 klavyem vardı ama oyuna girince sadece biri gözüküyor. Nasıl iki klavyeyi de oyuna gösterebilirim?

Çözüm
Arakadaşlar ppjoy çalışmadı ama keyboard splitter programı çalıştı iki klavye takıp iki klavye olarak ayarlıyorsunuz starta defaultlardan birini empty yapıp tuşları değiştiriyorsunuz ki karışmasın sonra starta basıyorsunuz sonra PES 2013 settingsi çalıştırıp kntrlchz ve gördüğünüz gibi iki tane var ama bunları sakın işaretlemeyin olduğu gibi bırakın zaten pesin okuduğu iki klavye var 3 veya 4kişi oynayacaksanız bunları aktifleştirin sonra oyunumuza girip maça tıklıyoruz ve gördüğünüz program çalışıyor alışması zaman alacak ama arkadaşıma gününe gösterem:)
İşte settings ayarlarında sadece tek klavye gozukuyor bilgisayar iki klavyeyi tek klavye olarak algılıyor.

2 klavye olayını ben PES'te bundan 10 yıl öncesi çözmüştüm 2 kişi ayrı olarak oynamayı. Ama nasıl oluyordu unuttum tabii çok uzun zaman oldu. Bir program yardımıyla idi herhalde.

Bir program vardı sanırım ppjoy diye ona bir bakın isterseniz 2 klavye ile de oynanabiliyor.
@Bilal3450 Denedikten sonra buraya sonucu yazar mısın?
@Yener K. Sizin dediğiniz olay 1 klavye 1 oyun kolu olunca geçerli oluyor.

Hocam oyun içinde ayarlar diye ayrı bir bölüm var. Kontrol cihazlarını tanımlayıp ayarlayabilirsiniz. Örneğin kontrol cihazı 1 klavye 2 Gamepad gibi.

Hocam gamepad veya başka bir cihazı ayarlayabilirsiniz. Hepsi aynı yerden yapılır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizde klavye varsa klavye seçin.

Geçen PES 2013 indirdim arkadaşımla oynamak istiyordum bunun için 2 klavye gerekiyormuş benim de zaten 2 klavyem vardı ama oyuna girince sadece biri gözüküyor. Nasıl iki klavyeyi de oyuna gösterebilirim?
Bildiğim kadarıyla 2 klavye olarak yapamazsın. Klavye + kontrolcü ya da iki kontrolcü ile oynanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı