Çözüldü PES 2013'ü ıkı kışı nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bilal3450

Hectopat
Geçen PES 2013 indirdim arkadaşımla oynamak istiyordum bunun için 2 klavye gerekiyormuş benim de zaten 2 klavyem vardı ama oyuna girince sadece biri gözüküyor. Nasıl iki klavyeyi de oyuna gösterebilirim?

Çözüm
Arakadaşlar ppjoy çalışmadı ama keyboard splitter programı çalıştı iki klavye takıp iki klavye olarak ayarlıyorsunuz starta defaultlardan birini empty yapıp tuşları değiştiriyorsunuz ki karışmasın sonra starta basıyorsunuz sonra PES 2013 settingsi çalıştırıp kntrlchz ve gördüğünüz gibi iki tane var ama bunları sakın işaretlemeyin olduğu gibi bırakın zaten pesin okuduğu iki klavye var 3 veya 4kişi oynayacaksanız bunları aktifleştirin sonra oyunumuza girip maça tıklıyoruz ve gördüğünüz program çalışıyor alışması zaman alacak ama arkadaşıma gününe gösterem:)
@Yener K. 2 klavye ile oynamak istediğimiz zaman bu yöntem olmuyor. Sebebi bu yöntemde bilgisayar, için 10 tane klavye bağlasan da 1 gibi algılıyor.
@Bilal3450 Bu arada ppjoy programının sonucunu bekliyorum.

Hocam zaten 2 klavye olmaz. Ben ayarlar menüsünden cihaz ayarlarını attım.

Joystick yani halk dilinde kol yok mu? Klavyeyle neden uğraşıyorsunuz?

Gamepad'e ihtiyacın var mı?

Arakadaşlar ppjoy çalışmadı ama keyboard splitter programı çalıştı iki klavye takıp iki klavye olarak ayarlıyorsunuz starta defaultlardan birini empty yapıp tuşları değiştiriyorsunuz ki karışmasın sonra starta basıyorsunuz sonra PES 2013 settingsi çalıştırıp kntrlchz ve gördüğünüz gibi iki tane var ama bunları sakın işaretlemeyin olduğu gibi bırakın zaten pesin okuduğu iki klavye var 3 veya 4kişi oynayacaksanız bunları aktifleştirin sonra oyunumuza girip maça tıklıyoruz ve gördüğünüz program çalışıyor alışması zaman alacak ama arkadaşıma gününe gösterem:)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    24,7 KB · Görüntüleme: 120
  • ık.PNG
    ık.PNG
    35,3 KB · Görüntüleme: 131
  • ö.PNG
    ö.PNG
    65,5 KB · Görüntüleme: 146
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm