Çözüldü PES 2017 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

omeerbatmaz

Decapat
Makaleler
1
PES 2017 oyununu yükledim ama açamıyorum, bu hatayı alıyorum. Çözümü var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20200822_211543.jpg
    IMG_20200822_211543.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 343
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll

Bunu silin bunu kurun.

Rapor paylaş.

Konami firması oyundan desteğini çekmiş. Oyun Steam, Origin vs. platformlarda da yok. Korsan yüklemişsinizdir büyük ihtimalle. Bazı korsanlar sorunlu oluyor. Başka sitelerden indirmeyi deneyebilirsiniz. ( Burada amacım korsanı desteklemek değil. Arkadaş oyunu oynamak istiyor ve maalesef piyasada yok. Tek seçenek korsan indirmek. O yüzden lütfen linç etmeyin... )

Dosya doğrulaması yapın. O olmaz ise
@Silinen üye arkadaşın dediği gibi Procces Monitor ile Rapor paylaşın.

Konami firması oyundan desteğini çekmiş. Oyun Steam, Origin vs. platformlarda da yok. Korsan yüklemişsinizdir büyük ihtimalle. Bazı korsanlar sorunlu oluyor. Başka sitelerden indirmeyi deneyebilirsiniz. ( Burada amacım korsanı desteklemek değil. Arkadaş oyunu oynamak istiyor ve maalesef piyasada yok. Tek seçenek korsan indirmek. O yüzden lütfen linç etmeyin... )
Oyunu illa korsan indirmek zorunda değil ki arkadaş. PES 2017 Satın Al, Steam CD Key | %67 indirim
Bu linkten orijinal şekilde indirebilir.

Rapor paylaş.

Oyun orijinal mi?

Denedim ama raporlar ekrana düşmedi nedense.

Hayır oyun korsan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun piyasadan çekilmiş hocam. Orijinal olma ihtimali %00.01.
Hocam bazı kişiler durmaplay gibi sitelerden alıyor. Bu siteler korsan değil orijinal oyunlar satıyorlar.
Denedim ama, raporlar ekrana düşmedi nedense.

Hayır oyun korsan.
Hocam forumda korsana destek vermiyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı