Oyun PES 2020 Steam key 129 TL

Kullanılabilecek bölgeler kısmında Türkiye bayrağı var ama buna rağmen global olma ihtimali oluyor mu ?

1691976312900.png

Kullanılabilecek bölgeler kısmında Türkiye bayrağı var ama buna rağmen global olma ihtimali oluyor mu?

Eki Görüntüle 1902002

Dostum tüm keyler genelde global oluyor ülkemizdede kullanılabiliyor genelde büyük oyunlar yani Sony gibi firmanın oyunları anlaşmalı olarak key satışı yapılabiliyor onlar TR key oluyor direkt TR.

PES serisini seviyorsanız alternatif olarak Football Life 2023'ü denemenizi öneririm. PES 21 üzerine kurulu olması lazım ama normal oyundan çok farklı bir deneyimi var.

Sınırlı sayıda ve DurmaPlay'de. Sistemi iyi olmayan ve nostalji oynamak isteyenler için. Yabancı sitelerde 30-40 euro arası iken burada bayağı ucuz.

Sınırlı sayıda falan değil abartısız 1 yıldır satılıyor.

Alan varsa yazabilir mi? Çalıştı mı?

Herkes bir yerlerden atmış durmuş. Arkadaşlar TR'de en az global key verilen yerdir. Her yayıncı her oyun için birçok bölge yapar. Bazı firmalar yapmış. Yapmayanların global keyleri çok pahalıdır. 100 liraya falan bulamazsınız yani. Yok öyle bir dünya. Pes'in bu keyi de sadece TR'de geçerlidir. Bölgesel key verildiğini nasıl anlarım diyorsanız da SteamDB'den oyunun Packages'lerine bakacaksınız. Buyurun pes20 TR
Hayır bilmeyen arkadaşlar cidden milleti yanlış yönlendiriyor. Bilmiyorsanız bilmiyorum deyin lütfen.

Herkes bir yerlerden atmış durmuş. Arkadaşlar TR'de en az global key verilen yerdir. Her yayıncı her oyun için birçok bölge yapar. Bazı firmalar yapmış. Yapmayanların global keyleri çok pahalıdır. 100 liraya falan bulamazsınız yani. Yok öyle bir dünya. Pes'in bu keyi de sadece TR'de geçerlidir. Bölgesel key verildiğini nasıl anlarım diyorsanız da SteamDB'den oyunun Packages'lerine bakacaksınız. Buyurun pes20 TR
Hayır bilmeyen arkadaşlar cidden milleti yanlış yönlendiriyor. Bilmiyorsanız bilmiyorum deyin lütfen.

Şimdi alınır mı? Alınmaz mı hocam yardımcı olursanız?

Şimdi alınır mı? Alınmaz mı hocam yardımcı olursanız?

Benim gibi arsivcilik yapıyor ve eskileri oynuyorsanız alınır. İleride ben bunu satarım derseniz kâr etme oranınız çok zor. Sadece TR içinde satarsınız. Ben bazen böyle eski oyunları bulup alıyorum hesabıma. Satmak için alacaksanız satıcıdan keyin global olmasını istemelisiniz ve bu çok zor.
Controller olmadan da oynanır PES veya FIFA. Eskiden az oynamadık klavyeden ama Controller ile daha zevkli hale geliyor.

Geri
Yukarı