Oyun PES 2020 Steam key 129 TL

Benim gibi arsivcilik yapıyor ve eskileri oynuyorsanız alınır. İleride ben bunu satarım derseniz kâr etme oranınız çok zor. Sadece TR içinde satarsınız. Ben bazen böyle eski oyunları bulup alıyorum hesabıma. Satmak için alacaksanız satıcıdan keyin global olmasını istemelisiniz ve bu çok zor.
Controller olmadan da oynanır pes veya FIFA. Eskiden az oynamadık klavyeden ama Controller ile daha zevkli hale geliyor.

Controller da FIFA'ya alıştım klavyede tat alamadım sanırım almayacağım.

Sınırlı sayıda falan değil abartısız 1 yıldır satılıyor.

Alan varsa yazabilir mi? Çalıştı mı?
Kendim aldım denedim çalışıyor Steam’da.

Herkes bir yerlerden atmış durmuş. Arkadaşlar TR'de en az global key verilen yerdir. Her yayıncı her oyun için birçok bölge yapar. Bazı firmalar yapmış. Yapmayanların global keyleri çok pahalıdır. 100 liraya falan bulamazsınız yani. Yok öyle bir dünya. Pes'in bu keyi de sadece TR'de geçerlidir. Bölgesel key verildiğini nasıl anlarım diyorsanız da SteamDB'den oyunun Packages'lerine bakacaksınız. Buyurun pes20 TR
Hayır bilmeyen arkadaşlar cidden milleti yanlış yönlendiriyor. Bilmiyorsanız bilmiyorum deyin lütfen.
Yani hocam gerçekten bilgisiz insanlar cirit atıyor forumda, bilmiyorsan yazmazsın yani. Bu kadar kolay. Şu an 130 liram boşa gitti. 130 TL' den ne olur diyebilirsiniz ama benim için gayet değerli. Yine de bilgilendirdiğiniz için sağolun.

Geri
Yukarı