PES 2020 takılma problemi

imelihanadolu

Centipat
Merhabalar. Sistemim GTA V, Call of Duty wwıı, Witcher 3 gibi üst düzey grafikli oyunları Ultra ayarlarda kasmadan oynatıyor. İlk zamanlar PES 2020 oyununuda Ultra ayarlarda kasmadan oynatıyordu. Ama son 15 gündür feci bir kasma oluyor. Diğer oyunlarda CPU ayarı 10 ila 20 arasında iken PES 2020'e girince CPU 90 ila 100 arası oluyor. Önceden 15 ila 30 arasıydı. Nedeni nedir acaba? Format attım düzeltmedi. Kasa içini açtım temizledim düzelmedi. Bilgisayarda bir sorun olsa diğer oyunlarda kasma olurdu ama sadece PES 2020'de kasma oluyor. AMD Radeon Settings'den bir ayar yapmam gerekir mi? Nasıl bir ayar yapmam gerekiyor. Bilgisayar özelliklerim aşağıdadır.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    6,6 KB · Görüntüleme: 37
  • 2.png
    2.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 36
  • 3.png
    3.png
    142,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Driver'lardan olabilir. Driver Booster ile kontrol yaptıktan sonra Advanced System Care ile temizlik yapmanızı tavsiye ederim. Çoğu gözden kaçırdığımız sorunları çözüyor. Ben kaç kere yaşadım.

Driver'lardan olabilir. Driver Booster ile kontrol yaptıktan sonra Advanced System Care ile temizlik yapmanızı tavsiye ederim. Çoğu gözden kaçırdığımız sorunları çözüyor. Ben kaç kere yaşadım.

Denedim olmadı zaten Driver'dan sorun olsa diğer oyunlarda da sorun olurdu. AMD readeon settingsden oyun için ne gibi ayar yapmam gerekir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı