PES 2021 alınır mı?

Oyun Steam'de 21,45 TL'ye düşmüş. Alınır mı sizce, nasıl oyun? En son PES 18 oynamıştım konsolda ve sevmiştim. Bir de eksik lig, takım falan var mı PES 2021'de?

Sizin yerinizde olsam alır ilk oyuncu kariyeri yapar efsaneleşip futbolu bırakıp kariyer açıp teknik direktör olup yargı dağıtırdım şahsen ben öyle yaptım ve çok eğlenceli 170 saat falan oynadım.

Hocam bu arada Barcelona Edition gibi sürümler 26 TL gibi bir şey size tavsiyem 26 TL'lik versiyonlarından almanız tabi bütçeniz var ise.

Hocam bu arada Barcelona Edition gibi sürümler 26 TL gibi bir şey size tavsiyem 26 TL'lik versiyonlarından almanız tabi bütçeniz var ise.

Hocam onlara da baktım ama sanırım online için ekstra sağlıyormuş. Ben tek oynayacağım.

Yıllardır FIFA'ya bakmadım bile arkadaşlar 10 yılı geçmiştir. Arada girip kafa dağıtıp çıkmak için almak istiyorum. Yama işi falan orijinal oyunla uyumlu olur mu?

Hocam onlara da baktım ama sanırım Online için ekstra sağlıyormuş. Ben tek oynayacağım.

Yıllardır FIFA'ya bakmadım bile arkadaşlar 10 yılı geçmiştir. Arada girip kafa dağıtıp çıkmak için almak istiyorum. Yama işi falan orijinal oyunla uyumlu olur mu?

Hocam alıp denemedim ama büyük ihtimal olur.

Hocam onlara da baktım ama sanırım Online için ekstra sağlıyormuş. Ben tek oynayacağım.

Son sürüm uyumlu yamaları bulursanız sıkıntı olmaz güncel bir yama linki bırakıyorum daha da günceli gelince bunu kaldırıp onu kurarsınız tabii oyun sürümünüzüde güncel tutun transferler için vesairede canlı güncellemeleri yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olur sıkıntı olmaz lisans yaması atıp canlı güncelleme yapsanız tadından yenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı