PES 2021 görüntü blurlu geliyor

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
PES 2021 oynuyorum bilgisayarda. Ayarlar Maksimum'da olmasına rağmen blurlu bir görüntü var. PS4 görüntüsü daha net geliyor. Ayarları kurcaladım ama düzeltemedim. Yardımcı olabilecek var mı? Samsung CRG50 144Hz monitör kullanıyorum.

Settings.exe'den FPS'in yüksek olan seçenekte seçili olduğunu kontrol edin. Oyun içinde Sistem Ayarları > İşleyici Ayarları kısmından da hareket bulanıklığının kapalı olup olmadığına bakın. Başka bir şey aklıma gelmiyor.
144 hz olduğundan olabilir mi? Motion blur kapalı. Futbolcu yüzleri bi garip, bulanık hafif siyah. İlginç bir grafik var. DSR açıp 4K yapsam bir şey fark eder mi?

144 hz olduğundan olabilir mi? Motion blur kapalı. Futbolcu yüzleri bi garip, bulanık hafif siyah. İlginç bir grafik var. DSR açıp 4K yapsam bir şey fark eder mi?
Sizin başka bir problem var gibi. Driver güncellemeyi veya sürüm düşürmeyi, dosya doğrulamayı denediniz mi? Herhangi bir mod kurulu mu? Bir de fotoğraf atar mısınız sorunla ilgili?

Sizin başka bir problem var gibi. Driver güncellemeyi veya sürüm düşürmeyi, dosya doğrulamayı denediniz mi? Herhangi bir mod kurulu mu? Bir de fotoğraf atar mısınız sorunla ilgili?
Forza horizon, lol falan cam gibi. Pes sıkıntılı, dosya doğruladım, driver düşürdüm, yükselttim. Mod kurulu değil, bir tür film greni gibi bir şey var. Fotoğrafta görünmüyor.

Forza horizon, lol falan cam gibi. Pes sıkıntılı, dosya doğruladım, driver düşürdüm, yükselttim. Mod kurulu değil, bir tür film greni gibi bir şey var. Fotoğrafta görünmüyor.

Fotoğrafta yani SS'te görünmüyorsa monitör kaynaklıdır o zaman? Ama sadece PES'te olması da garip. GeForce Experience'ta oyuna özel renk ayarı tarzı şeyler mi var acaba kontrol eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı