PES 2021 nereden alınır?

• Konuyu başlatan QwoJ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 148

QwoJ

Picopat
Merhaba, PES 2021 oynamak istiyorum fakat artık Steam'de satılmıyor. 25TL'ye Steam hesabı satın aldım 2 kere aldığım 2 kişide de Lite sürümü verdi standard sürümü değildi kısıtlı takımlar vardı. Ben tam sürümünü arıyorum key alayım dedim, güvendiğim bir site vardı orada da stok bitmişti crack mi indireyim diyeceğimde PC'ye virüs bulaşma ihtimali var. Ayrıyeten güvenilir site var mı bilmiyorum crack konusu açmak yasak biliyorum ama PES 2021'e artık ulaşılabilecek bir yer yok Steam de satılmıyor artık key stokları sınırlı her yerde yok, crack indirmek mantıklı mı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yıllardır korsan indiriyorum sorun yok. Korsan indir bu kadar dert çekeceğine. Site ismi verirdim ama yasak mı değil mi bilmiyorum bir şey diyemem.

Hocam korsan link paylaşmak normalde yasak fakat bazı istisnalar durumunda bu durum yasak değil yasak olsaydı zaten konum paylaşıma açılmazdı. Konumun açılma sebebi pes2021'in hiçbir yerde satılmaması ve ulaşılmaması. Peki hocam sizin güvendiğiniz bu site temiz ben buradan oyun indirdim bir sorun olmadı dediğiniz bir site varsa der misiniz rica etsem?

Satılan bir yer yok maalesef. Tek çare korsan gibi duruyor.
Peki hocam indirebileceğim sorun çıkarmıyacak bir site önerebilir misiniz rica etsem?

Hocam korsan link paylaşmak normalde yasak fakat bazı istisnalar durumunda bu durum yasak değil yasak olsaydı zaten konum paylaşıma açılmazdı. Konumun açılma sebebi pes2021'in hiçbir yerde satılmaması ve ulaşılmaması. Peki hocam sizin güvendiğiniz bu site temiz ben buradan oyun indirdim bir sorun olmadı dediğiniz bir site varsa der misiniz rica etsem?

Peki hocam indirebileceğim sorun çıkarmıyacak bir site önerebilir misiniz rica etsem?
Biraz geç olmuş fakat oyunindir.vip sitesinden indirebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı