PES 21 Online'da yavaşlama

Ther

Kilopat
Gençler selam sırf bunun için PS Plus aldım bir ota yaramadı. Oyun normalde de zaten ağır, iğrenç bir oyun ama başka oynayacağım bir şey yok ve Online'da maça girince çok çok aptal tepki veriyor. Misal pasa basıyorum, sanki gecikiyor, oyun hızı da sanki yavaş. Pes serisinde samimi anlamda rakibim yok, kimse yenemez kolay kolay ama işte böyle olunca gelen geçen ikiledi. Çare bulan varsa söylerse çok iyi olur.

Uğraşmana gerek yok yakında kapanacak serverları zaten. Ayarlardan oyun hızını arttırmayı deneyin ve internetinizi kontrol edin yavaşmı değil mi diye.

İnternet bağlantı hızı kaç olmalı çünkü rakipler genelde yabancı ve çok hızlı oynuyorlar.

30 ile 40 Mbps arası olursa sorunsuz oynarsınız 30'un aşağısına inerse pek keyif alamazsınız oyundan.
Ayrıca futbol oyunlarında eğer FPS düşükse oyun ağır çekimde oynuyormuş gibi oluyor PS de FPS sorunu olacağını sanmıyorum ama ona da bir bakın bence.

30 ile 40 Mbps arası olursa sorunsuz oynarsınız 30'un aşağısına inerse pek keyif alamazsınız oyundan.
Ayrıca futbol oyunlarında eğer FPS düşükse oyun ağır çekimde oynuyormuş gibi oluyor PS de FPS sorunu olacağını sanmıyorum ama ona da bir bakın bence.
Ps de oynuyorum reis neti test ettim en düşük 37 MB en yüksek 45 MB yazıyor galiba internetle alakalı sorun yok demek ki oyun iğrenç.

Yeni konular

Geri
Yukarı