PES için konsol önerisi

F310 neye göre öneriyorsunuz? Ürünün yayları falan eski, uzun süreli kullanımlarda gıcırdama sesleri yapıyor.

Önerilen F710 da bile böyle sorunlar var. Sırf marka ürün diye eski ürün önermek yanlışlıktır.
Siz de mi Snopy ürün taraftarısınız? Bu bütçeye alınabilecek en iyi gamepad bu. Önerir misiniz 150 liraya daha iyi bir gamepad? 2. el alsın diyorum.
Ürünü kötülediğin için değil, aklının olmayıp fikrinin olmasına gerildim. Beni etiketleyip benim attığım ürün üzerinden kendi fikrini beyan etmen benim canımı sıktı ve sıkıyor da.
Aklınız olduğu için Snopy ürünü öneriyorsunuz değil mi? Konu sahibinin boş insanlara göre hareket etmemesi için çabalıyorum. Bu konuda istediğiniz kadar klavyeyi yumruklayabilirsiniz.

Siz de mi Snopy ürün taraftarısınız? Bu bütçeye alınabilecek en iyi gamepad bu. Önerir misiniz 150 liraya daha iyi bir gamepad? 2. el alsın diyorum.
Snopy mi? 🤣

Sizin mesajlarınıza dikkat etmedim fakat arkadaş 300 TL'ye F710 önermiş ve eski bir ürüne göre pahalı geldi. Dediğiniz gibi 2. el düzgün kullanılmış F710 mantıklı olabilir ama eski bir ürüne 300 TL yatırmayı tercih etmem.

Geri
Yukarı