FC24 için konsol önerisi

Hocam konuyla alakasız ama sırf şu oyun için konsol almaya değmez vallahi. Ultimate Team çok kanser. Kariyer oynanır.

Eldeki hissiyatı nasıl bunun çok mu hafif çok mu plastik?

Evet gamepad hocam, dediğinize baktım görüntüsü kaliteli duruyor bu kablosuz Gamepad'leri kablo bağlı şekilde kullanabiliyor muyuz mantığı nasıl?

Yanlış anlaşıldım gamepad.

Kendimi yanlış izza ettim gamepad arıyorum.

Ben Monster Clutch kullanıyorum çok güzel hocam hem PC hem Android hem de konsola bağlana biliyor modları var Turbo modu diye bir şey var kombolarınızı kaydediyor bir bakın derim.

evet 9.nesil çok önerilmiş görsel olarakta kaliteli duruyor bunu alacağım gibi

''Bütçe sorunu yoktur '' yazısını sonradan gördüm. Pardon.

Xbox 9. nesil tabii ki.

Bu 9.nesil wireless gördüğüm kadarıyla bunu kablolu şekildede kullanabiliyormuyuz yani şunu soruyorum sarj bitme sarj etmesini bekleme gibi durumlarmı var , hiç gamepad kullanmadım ondan soruyorum

Bu 9.nesil wireless gördüğüm kadarıyla bunu kablolu şekildede kullanabiliyormuyuz yani şunu soruyorum sarj bitme sarj etmesini bekleme gibi durumlarmı var , hiç gamepad kullanmadım ondan soruyorum
Kullanabiliyorsun.

sadece fc24 oynayıp bir kenara atacaksanız 5 6 ay götürebilecek çakma xbox 360 kolu da alabilirsiniz boşuna para israfına gerek yok.

sadece fc24 oynayıp bir kenara atacaksanız 5 6 ay götürebilecek çakma xbox 360 kolu da alabilirsiniz boşuna para israfına gerek yok.
şuan için kafamda fc24 var ama almışken iyisini alalım bazı oyunlar gamepad'le daha iyi oluyor tekken , sifu vs gibi zamanı gelince böyle oyunlardada kullanırız.

Yeni konular

Geri
Yukarı