FC24 için konsol önerisi

massiveRAIN

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, FC 24 oynamak için konsol almayı düşünüyorum. Bütçe sorunu yoktur, abartılı fiyatlarda olmazsa sevinirim aslında, sadece FC24 için alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepad mi demek istiyorsunuz? Xbox 9. Nesil tavsiye ederim. Direkt konsolsa Ps5 ya da Series S.

Bu fiyata bunun kalitesinde çok az ürün bulursun al geç. Logitech F310 Kablolu PC Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Gamepad mi ? konsol mu?

Eldeki hissiyatı nasıl bunun çokmu hafif çokmu plastik ?
Gamepad mi demek istiyorsunuz? Xbox 9. Nesil tavsiye ederim. Direkt konsolsa Ps5 ya da Series S.

evet gamepad hocam , dediğinize baktım görüntüsü kaliteli duruyor bu kablosuz gamepad'leri kablo bağlı şekilde kullanabiliyormuyuz mantığı nasıl ?

Konsol mu? Gamepad mi?
yanlış anlaşıldım gamepad.

Series X veya PS5'e vermeye o kadar gerek bence EA FC için Series S alınabilir ucuzdur.
kendimi yanlış izza ettim gamepad arıyorum

evet gamepad hocam , dediğinize baktım görüntüsü kaliteli duruyor bu kablosuz gamepad'leri kablo bağlı şekilde kullanabiliyormuyuz mantığı nasıl ?

9. nesil xbox gamepad işinizi görecektir.

Bilgisayarda oynayacaksanız ve fiyat çokta önemli değilse 9. nesil xbox.

kendimi yanlış izza ettim gamepad arıyorum
''Bütçe sorunu yoktur '' yazısını sonradan gördüm. Pardon.

''Bütçe sorunu yoktur '' yazısını sonradan gördüm. Pardon.
Xbox 9. nesil tabii ki.

Geri
Yukarı