PES için konsol önerisi

Bu ürünleri öneririm. Hepsini satın alıp denemişliğim var. Tavsiye sırasına göre dizdim bütçene uygun olanı satın alırsın.
Xbox gamepadinin orijinal olması, Hulk'ın gerçek olması gibi bir şey sanırım. Snopy gamepad de bence alınmaz. Parasına yazık.

Orijinal diye iddia eden olmadı.
Snopy gayet kaliteli. Beğenmiştim. Sadece tuşları DualShock 4 gibi yumuşak değildi ama parasını sonuna kadar hak ediyor.
Snopy gamepad'in dandikliğinden alışveriş sitelerinin yorum kısımlarında bolca bahsetmişler. Çakma Xbox gamepad'inin de farklı olacağını düşünmüyorum.

Snopy Gamepad'in dandikliğinden alışveriş sitelerinin yorum kısımlarında bolca bahsetmişler. Çakma Xbox gamepad'inin de farklı olacağını düşünmüyorum.

Hocam neyin lafındasın onu anlamadım.
Ucuz etin yahnisi yavan olur. Konu sahibi bütçe belirtmemiş ve bende her bütçeye uygun en iyi oyun kollarını önerdim. Burada kimse senden ürün yorumlamanı ve ürün deneyimlerini paylaşmanı istememiş.
Snopy ve Xbox kontrolcüsü ile ilgili birisi tavsiyeni isterse orada yorumlama yaparsın. Her şey bütçe meselesi. Bu iki ürünün fiyat bandında en iyi sıfır ürünü atabiliyorsanız buyurun atın atamıyorsanız fikirlerinizi kendinize saklayın.

Hocam neyin lafındasın onu anlamadım.
Ucuz etin yahnisi yavan olur. Konu sahibi bütçe belirtmemiş ve bende her bütçeye uygun en iyi oyun kollarını önerdim. Burada kimse senden ürün yorumlamanı ve ürün deneyimlerini paylaşmanı istememiş.
Snopy ve Xbox kontrolcüsü ile ilgili birisi tavsiyeni isterse orada yorumlama yaparsın. Her şey bütçe meselesi. Bu iki ürünün fiyat bandında en iyi sıfır ürünü atabiliyorsanız buyurun atın atamıyorsanız fikirlerinizi kendinize saklayın.
Kişinin bir yanlışlık yapıp, bu ürünleri almamasını sağlamaya çalışıyorum. Neden bu kadar gerildiniz? Snopy ürünü kötülediğim için mi? 3-5 kuruş daha ucuz diye kronik sorunlu SSD'leri önerelim o zaman. Gereksiz gerildiniz.
Xbox gamepadinin şöyle bir artısı var her oyun görüyor bence Xbox 360 gamepadini alması en mantıklısı.
Çakma bir ürün. Uzun süre götüreceğini düşünmüyorum. 2. el Logitech F710 alması 150 liraya bence daha mantıklı olur.

Kişinin bir yanlışlık yapıp, bu ürünleri almamasını sağlamaya çalışıyorum. Neden bu kadar gerildiniz? Snopy ürünü kötülediğim için mi? 3-5 kuruş daha ucuz diye kronik sorunlu SSD'leri önerelim o zaman. Gereksiz gerildiniz.

Çakma bir ürün. Uzun süre götüreceğini düşünmüyorum. 2. el Logitech F710 alması 150 liraya bence daha mantıklı olur.

Ürünü kötülediğin için değil. Bütçe yok ve konu sahibi arkadaşın sıfır mı ikinci el mi istediğini bilmiyoruz. Ben her bütçeye uygun ürün önerdim. Sıfır almak isterse beni, ikinci el almak isterse seni dinler. Beni etiketleyip benim attığım ürün üzerinden kendi fikrini beyan etmen benim canımı sıktı ve sıkıyor da. Fazla uzatmanın anlamı yok.
İyi forumlar.

Bu gamepad gayet güzel fiyatına göre ele rahat oturuyor ve diğer çakma gamepadlerin aksine tüm oyunlar görüyor fiyatı da uygun.
Not yaklaşık 9 aydır kullanıyorum bir problem olmadı.

F310 neye göre öneriyorsunuz? Ürünün yayları filan eski, uzun süreli kullanımlarda gıcırdama sesleri yapıyor.

Önerilen F710 da bile böyle sorunlar var. Sırf marka ürün diye eski ürün önermek yanlışlıktır.

Geri
Yukarı