Peşinizde sapık bir katil olsa ne yapardınız?

harajukubarbie

Kilopat
Başlıkta da sorduğum gibi. Peşinizde kendini belli etmeden sizin fotoğraflarınızı çekip hiç ummadığınız anda size atan ve sürekli sizi takip eden bir katil olsa ne yapardınız? Sonralarda ise sizi değer verdiklerinizle tehdit edip oyuna getirmeye çalışıyor. Örneğin, sevdiğiniz birini kaçırıyor ve size kurtarmanız için süre veriyor. Ve o süre zarfında kurtarmaya çalışacaksınız. Ha olmadıysa öleceği türden oyun oynatıyor. Bu durumda siz ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da sorduğum gibi. Peşinizde kendini belli etmeden sizin fotoğraflarınızı çekip hiç ummadığınız anda size atan ve sürekli sizi takip eden bir katil olsa ne yapardınız? Sonralarda ise sizi değer verdiklerinizle tehdit edip oyuna getirmeye çalışıyor. Örneğin, sevdiğiniz birini kaçırıyor ve size kurtarmanız için süre veriyor. Ve o süre zarfında kurtarmaya çalışacaksınız. Ha olmadıysa öleceği türden oyun oynatıyor. Bu durumda siz ne yapardınız?
Döner peşine takılırdım. Fotoğraflarını falan çekerdim.

Uno Reverse Card | eBay

Dostlar peşinize böyle biri takılırsa peşine takılmayın. Olacaklardan sorumlu değilim. Yatırım tavsiyesi değildir.

Son düzenleme:

Heavy Rain oynardım

Örneğin, sevdiğiniz birini kaçırıyor ve size kurtarmanız için süre veriyor. Ve o süre zarfında kurtarmaya çalışacaksınız. Ha olmadıysa öleceği türden oyun oynatıyor. Bu durumda siz ne yapardınız?
Kurtarmaya çalışırım.

Geri
Yukarı