Peugeot 106 XR ilk araba olur mu?

ProXory

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi forumlar,
İlk araba olarak 106 XR düşünüyorum. Bir kısım alınır derken bir kısım yaklaşma diyor. Kullananlar ve tecrübesi olanlar fikirlerini sunabilir mi?

Hayır olmaz 106'lar başlangıç arabası olarak pek önerilmez. Araba inceleyen kanalların ya da 106 incelemiş herhangi bir kanalı açınca göreceksiniz. Peugeot 106 usta sürücü isteyen bir arabadır. İlk çıktıklarında ucuzdu ve birçok genç ilk araba olarak bu arabayı aldı. Acemi sürücülerin elinde birçok yerde geçen lakabı gibi bir tabuttur.

İyi forumlar,
İlk araba olarak 106 XR düşünüyorum. Bir kısım alınır derken bir kısım yaklaşma diyor. Kullananlar ve tecrübesi olanlar fikirlerini sunabilir mi?

Başlangıç olarak Opel Corsa modelini öneririm 2000 ve sonrası temiz araç bulabilirseniz kaçırmayın derim hele ki 1.3 veya 1.5 Turbo dizel alırsanız yakıt konusunda hiç sıkıntı yaşamazsınız 2008 model 1.3 eco Flex modelini kullanıyoruz şu ana kadar bir yere giderken yakıt hesapladığımızı görmemişimdir yakıt cimrisi zaten lakabı. 106 konusuna gelecek olursak modifiye yapanları falan görüyorum hayatımda hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlar keyifli olduğunu söyledi ama başlangıç için illa Peugeot istiyorsanız 206 ile başlamanız daha ideal. Hayırlı günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı