Peugeot 307 Cabrio alınır mı?

Esiden babamda Peugeot 206cc vardı. Tavan arızaları pahalıya patlıyor hocam bilginiz olsun. Bazı parçaları da normal modelinden farklıydı bizimki. O yüzden normal 206'ya göre bakım ve parça fiyatları pahalıya gelirdi bize. 307'sinde durum böyle olabilir.
Ama arabadan memnunduk. Güzel kaçardı allah için. :)

Esiden babamda Peugeot 206cc vardı. Tavan arızaları pahalıya patlıyor hocam bilginiz olsun. Bazı parçaları da normal modelinden farklıydı bizimki. O yüzden normal 206'ya göre bakım ve parça fiyatları pahalıya gelirdi bize. 307'sinde durum böyle olabilir.
Ama arabadan memnunduk. Güzel kaçardı allah için. :)
Bende tavan masrafı için korktum araba çok güzel ne kadar masraf çıkarır bozulsa ?

Bende tavan masrafı için korktum araba çok güzel ne kadar masraf çıkarır bozulsa ?
Hocam şuan ki tutarları inanın bilmiyorum. Arabanın piyasası şuan ne kadar eder, parça fiyatları nedir hiç takibimde değil.
Ama şöyle diyim, arabayı satmadan önce biz, arabanın 2. el ederi 70-80bin TL civarındayken sadece tavan masrafı 15 bin TL çıkmıştı. Tavan masrafları epey tuzlu oluyor bunlarda.

Tavan masrafı baya riskli hocam. Tente olsa kabul edilebilir ama bence pek güven olmaz. Yine de sağlam bir yere bence tavan mekanizmasını kontrol edip aldırın illaki alacaksanız. Tente tavandan dolayı Astra daha mantıklı olabilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı