Peugeot 308 1.2 Puretech motoru nasıl?

theomgcat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben araç almayı düşünüyorum, pazartesi günü muhtemelen alacağım. Aklımda 308 1.2 Puretech 2014 kasa var. Fakat motoru hakkında bazı kötü yorumlar gördüm bujiler değişiyormuş ve araca yazılım atıyorlarmış, sizce bu olaydan sonra herhangi bir sıkıntı çıkar mı daha? Alternatif olarak Opel Astra 1.6 CDTI 2015 üstü veya Hyundai i30 2012 üstü Elite paketini alabilirim. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

Kesinlikle 1.6CDTI Astra.
Şanzıman ve özellikle motor asla üzmez.
Hocam şöyle bir ilan var pazartesi görüşmeyi düşünüyoruz bununla, sizce nasıl? kilometresi çok yüksek ama fiyatı baya düşük diğer ilanlara göre. Eskiden 2005 Opel Astra vardı bende 1.3 motor dizeldi, enjektörleri arızalandığı için çok masraf çıkarmıştı bana. KM yüzünden üzmez beni dimi bu araç?

Hocam şöyle bir ilan var pazartesi görüşmeyi düşünüyoruz bununla, sizce nasıl? Kilometresi çok yüksek ama fiyatı bayağı düşük diğer ilanlara göre. Eskiden 2005 Opel Astra vardı bende 1.3 motor dizeldi, enjektörleri arızalandığı için çok masraf çıkarmıştı bana. km yüzünden üzmez beni değil mi bu araç?

Kilometreden ötürü hiçbir sorun çıkarmaz. Yağını suyunu eksik etmeden düzenli bakımları yaptırırsanız hiçbir sorun olmaz.
1.3CDTI motoru Astra J kasada kullandım. 90.000km devirdikten sonra bende de enjektör sorunları çıktı. 1.3 motor Fiat ortaklığı ile üretildiği için çok da şaşırmamak gerekiyor.
1.6CDTI motoru Opel kendisi üretti. Çok sağlam ve az yakan bir motor.
Enjoy paket olmasından ve kilometrenin alışılmışının üstünde olmasından fiyat uygun olmalı.

Kilometreden ötürü hiçbir sorun çıkarmaz. Yağını suyunu eksik etmeden düzenli bakımları yaptırırsanız hiçbir sorun olmaz.
1.3CDTI motoru Astra J kasada kullandım. 90.000km devirdikten sonra bende de enjektör sorunları çıktı. 1.3 motor Fiat ortaklığı ile üretildiği için çok da şaşırmamak gerekiyor.
1.6CDTI motoru Opel kendisi üretti. Çok sağlam ve az yakan bir motor.
Enjoy paket olmasından ve kilometrenin alışılmışının üstünde olmasından fiyat uygun olmalı.
Aslında gayet normal fiyat fakat milletimiz 1 ayda sanki aracı kendi üretiyormuş gibi, zam gelmemesine rağmen zamladığı için bu fiyatlar düşük geliyor.
1 Ay önce baktığım 308 1.6 e-HDi araçlar 150'den 170'e fırladı durup dururken.

Hocam şöyle bir ilan var pazartesi görüşmeyi düşünüyoruz bununla, sizce nasıl? kilometresi çok yüksek ama fiyatı baya düşük diğer ilanlara göre. Eskiden 2005 Opel Astra vardı bende 1.3 motor dizeldi, enjektörleri arızalandığı için çok masraf çıkarmıştı bana. KM yüzünden üzmez beni dimi bu araç?
Alınmaz kardeş sen beni dinle.

Yeni konular

Geri
Yukarı