Peugeot 508 alınır mı?

TurboxFanClub

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler. Genel olarak soruyorum, bütçem 1.5 milyon civarı. 508 alınır mı? Kronik sorunları var mıdır veya herhangi bir sıkıntısı var mıdır?
Sarı sitede ki ilandaki aracı almak istiyorum, sizce alınır mı? Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

Hocam aracın tek sıkıntısı gitmiyor. 225'lik olanlara bakın derim. 225HP olanlar bir önceki kasa.

Fiyatına göre beygiri kötü bence.
220'de limitör var zaten, gerekli değil.

Seçim size kalmış ama ben olsam 2.0 B8 highline Passat alırdım rahatıma bakardım.
Passat'a göre 508'in iyi olduğunu düşündüğüm için almak istiyorum. Sizin görüşünüz nedir? Ne gibi artıları var passat'ın?

Dizel şartsa alınabilir benim dediğim benzinli hocam.
Hocam araştırdım fakat 2023 olarak en ucuz bu ilan var, bende bunu almak istiyorum. Fazla seçim şansım yok yani.

Arkadaşlar iyi günler. Genel olarak soruyorum, bütçem 1.5 milyon civarı. 508 alınır mı? Kronik sorunları var mıdır veya herhangi bir sıkıntısı var mıdır?
Sarı sitede ki ilandaki aracı almak istiyorum, sizce alınır mı? Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.
508 lerde dizel motor sorunsuzdur yılların HDI motoru ama benzinli motor yeni nesil puretech diye geçiyor ama eski nesil thp ler hem çok yakıyordu hem kronikleri fazlaydı.
508 genel olarak güzel bir araç piyasası çok yok sadece ve zaten benzinli 508 artık sıfırı satılmıyor diye biliyorum

Geri
Yukarı