PGL Stockholm 2021 Natus Vincere (altın) fiyatı yükselir mi?

Barış Nergiz

Kilopat
Daha fazla  
Natus Vincere (altın) | Stockholm 2021 çıkartması çıktı çıktığı gün (3 gün önce) 460TL idi şu an 700TL bandında seyrediyor. Tekrardan 1-2K'ları görür mü? Yoksa satıp kapsül hold veya kapsül mü açmalıyım tavsiye aranır :D.

21.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Stockholm stickerları Katowice 2014'ten bu yana arkaplanı olmayan ve bana ve CS:GO komünitesinde ki birçok oyuncuya göre de Katowice 2014'ten sonra en iyi holo efektine sahip stickerlara sahip. Bilmeyenler için Katowice 2014 kapsül tane fiyatı 0.25$ idi çıktığında ama şuan da tanesi 13.000$ dan direk gidiyor. HODL.

Edit: Bu arada ekran görüntüsünde ki gibi nasıl yapabiliriz? Steam Inventory Helper midir?

Hepsi yükseliyor nedenini bilemiyorum. 20 liraya aldığım EG gold stickerları dün 140'tı bugün 180 olmuşlar.
Bende anlamadım tüm stickerlar kar bırakıyor elimde 10 tane vardı bir gece de beklemediğim şekilde 400tl kar koydu
Stockholm stickerları Katowice 2014'ten bu yana arkaplanı olmayan ve bana ve CS:GO komünitesinde ki birçok oyuncuya göre de Katowice 2014'ten sonra en iyi holo efektine sahip stickerlara sahip. Bilmeyenler için Katowice 2014 kapsül tane fiyatı 0.25$ idi çıktığında ama şuan da tanesi 13.000$ dan direk gidiyor. HODL.

Edit: Bu arada ekran görüntüsünde ki gibi nasıl yapabiliriz? Steam Inventory Helper midir?
Evet bence de en güzel stickerlar kapsül fiyatlarında da yükseliş var önümüzde ki major e mayıs 10 gibi galiba o zamana kadar hold edicem major'den sonra ki duruma göre satışı yaparım gibi duruyor

Evet hocam Steam Inventory Helper kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı